Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YENİ 1911 im....
Bu güzel temennileriniz için Teşekkürler Sayın alpyeşilay.Saygılar selamlar..

Alıntı

1911 ve 1911 s modelleri için değerlendirme videosu hazırlamışlar. İngilizce bilgisi yeterli olan arkadaşlardan tercüme de gelirse çok faydalı olur diye düşünüyorum.

Alıntı

Yakın bir tarihte TİSAŞ veya GİRSAN 1911 modellerinden bir tane edinmek istiyorum. Kıyaslama yapılan videolar genelde ingilizce ve ben de pek birşey anlayamadım. İki 45 Acp modelini de yakından gören arkadaşlardan kıyaslama konusunda yardımcı olmasını rica ediyorum

Alıntı

Bu ara kafayi taktim bu tabancaya ama kullanan cok az sanirim... olumlu yada olumsuz yanlari nelerdir bilgi paylasimj olursa cok sevinirim

Alıntı

İyi ustanın elinden geçmiş hali, Wilson Combat rötuşlarıyla.

[Resim: girsan_zpshyvorz4g.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
şekerlioğlu
Sn. Mirgun iyi günlerde sağlıkla kullanmanız dileğiyle..

Alıntı

Silah benim değil, internet alıntısı ))

Alıntı

Forumdaki deneyimli silahseverler videodaki tanıtımı objektif buldular mı ? Tanıtımı yapan beyfendi çok fazla fantastic ,really great, perfect, really acquired ve buna benzer tabirler kullanmış.

Alıntı

Sn. Surrounderr; tanıtımı objektif bulamadım. Adamın dediği "high quality craftsmanship" bizim ülkemizden çıkıyor ama bize uğramıyor sanırım.

Budsgunshop; silah konusunda bizim ülkemizin "1 milyoncu" su gibi birşey. Dünyadan ucuz ama berbat olmayacak kalitede silahları toplar, amerikalılara satar. İkinci el satışı bile vardır. Amerikonya gibi bir deposu vardır. Onlara göre hepsi "great great firearm"dır

Bana yabancı olup da daha samimi tanıtım yapan neredeyse tek kişi youtube kanalı "ClassicFirearms" olan şişman dayı. Swiss K31, SKS ve Luger p08 getirdiği partide ağzımın salyaları akmıştı.

Şu youtubeda silah satışı yapan şimdiye kadar gördüğüm en dürüst silah satıcılarından biri diyebilirim. ( Alparslan Şen abimizin yeri ayrı). Saygılar.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
tirendaz, sem, Surrounderr
Sayın Ruhsuz ; ateşli silahlarda deneyimsiz olmama rağmen ters birşeyler olduğu zannına kapılmam boşuna değilmiş demekki . Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi