Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YENİ 1911 im....
Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Alıntı

Silah çok yakışıklı.

Alıntı

Tabancanız hayırlı olsun. İnşallah kaliteside duruşu kadar güzel çıkar...

Alıntı

Çok teşekkürler arkadaşlarım abilerim.İnşallah sayın ALTUĞ un da dediği gibi duruşu gibi kaliteside iyi çıkar.Selamlar saygılar..

Alıntı

Silahınız hayırlı olsun. Kazasız belasız atışlar dilerim.
İyi günler.

Alıntı

Hayırlı olsun Allah kötüye kullandırtmasın.

Alıntı

Teşekkürler sayın xlcod3r ve passatcan.Selamlar,Saygılar...

Alıntı

Sayın Darre,
Silahınız hayırlı olsun...
Geçen ay Ankara Girsan' da silahın kopyasını incelemiştim, özellikle M1911 A 1 modelin karekteristiğinden biri olan tetik arka kısmında gövdede olan "parmak izi" alanının yüzeyinde orantısız traşlama oldukça dikkatimi çekmişti, yetkiliye bu bölgedeki yanlış kavis ve parmak izi yüzeyindeki çizgi şeklindeki tümseğin, satışta olan modellerde de olup olmadığını sorduğumda, yetkili "-Satışta ki modellerinin ellerinde olan modelle bire bir aynı olduğunu..." söylemişti, fotoğraflardan görebildiğim kadarıyla sizin silahınızda böyle bir kozmetik kusura rastlamadım.
Kısaca yerli firmalarımızda ki bilgisiz (ve yahut az bilgili), satış ve tanıtım elemanlarının bizim forumu takip etmeleri gerekliliği bir kez daha kanıtlanmış oldu...
Son olarak Sayın Ortaç forum ahalisini Zig M 1911 konusunda oldukça bilgilendirmişti ve hala bu bilgilenme süreci devam ediyor, Girsan 1911 sahibi olarak sizden de aynı nitelikte paylaşımları bekliyor ve umut ediyoruz, özellikle modifikasyon yapacaksanız bu paylaşımları forumdan esirgememeniz dileğiyle...
Selam ve saygılarımla...

Alıntı

Teşekkürler Sayın centaori.Tabiki bütün gelişmelerden formumuzu haberdar edeceğim,Fakat modifikasyon düşünmüyorum şimdilik.Bakalım zaman ne gösterecek ? Selamlar,Saygılar..

Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun.
Kazasız belasız, parça kırım sorunu yaşamadan, yaylarınızda deforme sorunları yaşamadan, sorunsuz ve isabetli nice keyifli atışlar yapabilmenizi dilerim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi