Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YENİ 1911 im....
Doğru söylüyorsunuz Sayın omerarbag,Fakat önce Recoilspring ve recoilbufferı getirtiyimde artık onunla ilgili de bişeyler yaparım.Saygılar..
Rica ederim Sayın Kaptan3436.Saygılar,Selamlar..
(22-10-2011, 12:19 PM)darre demiş ki: Teşekkürler black code ALLAH razı olsun.Saygılar..

(22-10-2011, 08:45 PM)Kaptan3436 demiş ki: Sayın Darre
Yeni tabancanız hayırlı uğurlu olsun, Allah kötüye kullandırmasın, Saygılar.
Efendim sanırım kabza kapaklarını değiştirdiğiniz zaman vidaları biraz fazla deformasyona uğratmışsınız resimlerden öyle görünüyor.

Sayın Kaptan3436,Aynen dediğiniz gibi oldu.Önce kabzelerin delikleri küçük geldi sonra şarjlı tornavida ile genişlettim oldu.Silahıda alırken Girsandaki arkadaşa söyledim.İnşallah önümüzdeki hafta içi bir gün yedek iki takım vida getirtcek fabrikadan.Bu arada ben bu vida sökme işine bir çare bulamadımBig Grin

Alıntı

Sn. Darre
Hayırlı olsun. Çok şık bir makine...
Jericho yu almasam hazır satın alma varken Başkent'e uçardım...
Saygılarımla...

Alıntı

Teşekkürler sayın mavibere277.Sevgiler Saygılar..

Alıntı

İyi günlerde keyifle kullanın Sn. darre..

Alıntı

[Resim: jiafa2.jpg]
(22-10-2011, 09:11 PM)darre demiş ki:

(22-10-2011, 08:45 PM)Kaptan3436 demiş ki: Sayın Darre
Yeni tabancanız hayırlı uğurlu olsun, Allah kötüye kullandırmasın, Saygılar.
Efendim sanırım kabza kapaklarını değiştirdiğiniz zaman vidaları biraz fazla deformasyona uğratmışsınız resimlerden öyle görünüyor.

Sayın Kaptan3436,Aynen dediğiniz gibi oldu.Önce kabzelerin delikleri küçük geldi sonra şarjlı tornavida ile genişlettim oldu.Silahıda alırken Girsandaki arkadaşa söyledim.İnşallah önümüzdeki hafta içi bir gün yedek iki takım vida getirtcek fabrikadan.Bu arada ben bu vida sökme işine bir çare bulamadımBig Grin

Sayın Darre
Ucu plastik yada tahta olan tornavida ve benzeri türevlerle kabza kapak vidalarına zarar vermeden rahatlıkla vidaları söküp takabilirsiniz çok sıkmanızada gerek yok kabza kapaklarında çatlamalara sebebiyet verebilir, Saygılar.

Alıntı

Sn. darre, Allah ayırmasın, hayırlı uğurlu olsun. Merakla, atışlarınızı ve silahınızla ilgili paylaşımlarınızı bekliyorum.

Saygılar..

Alıntı

Yeni silahınız hayırlı olsun Sn. darre

Alıntı

(22-10-2011, 08:57 PM)darre demiş ki: Teşekkürler Sayın Kaptan3436.Ayrıca iki gün önceki yazımda istemedende olsa üzüntümden ve sinirimden yazdığım yazıda,sizin eleştirinize maruz kaldım.Ama siz doğru olanı söylüyorsunuz.Yüce TÜRK halkı, yazıdaki o bölümü haketmiyor.Bende bir TÜRK evladı olarak yazımdaki o bölüm için herkesden özür dilerim.Amacım politik ve polemik yaratmak değildi bunuda söylemek isterim.Saygı ve sevgilerimle..

+1. '' Öfkeyle kalkan, zararla oturur'' der eskiler. Bugünkü davranışınız size yakışıyor.

Alıntı

Hayırlı olsun

Alıntı

Arkadaşlar hepinize çok teşekkürler saygılar.İnşallah geri dönüşüde olacak.Bu arada kaptan3436 nın da önerdiği gibi yarın ilk işim plastik uçlu bir tornavida almak.Selamlar saygılar..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi