Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YENİ 1911 im....
Amin sağolun Sayın Alper f92.Evet 8 mermi kapasiteli.Siyah olanlar silahla beraber gelen 2 adet Meg-gar,Beyazları da ben aldım.Onlarda 8 kapasiteli Meg-gar.Poligonda yaptığım atışda ikisinide denedim.Sonuç iyi.Saygılar..

Alıntı

Beyaz kabza kapaklari ile yarattigi kontrast muhtesem gozukuyor. Gule gule kullanin.

Alıntı

İyi günlerde , keyifle kullanmanız dileğimle.Saygılar..

Alıntı

Hepinize ayrı ayrı çok teşekkürler arkadaşlar.Beyaz kabzeyi ebayden gettirtim.Ama delikleri küçük geldi.Bende şarjlı tornavidayla kırmadan delikleri büyüttüm.Şimdi daha iyi oldu.Büyütmeden öncede oldu ama vidaların başları dışarıda kaldı.İnşallah iyi sonuç verirde lazoli75 kardeşimizin de dediği gibi yerli silah sanayindeki soru işaretleri yavaş yavaş kalkar.Saygılar selamlar..
Gün ışığından faydalanarak birkaç foto daha ekledim arkadaşlar.Saygılar..[Resim: IMG_0480.jpg][Resim: IMG_0496.jpg][Resim: IMG_0487.jpg][Resim: IMG_0483.jpg]

Alıntı

Sağolun Ercan 45.Saygılar

Alıntı

Sayın Darre
Yeni tabancanız hayırlı uğurlu olsun, Allah kötüye kullandırmasın, Saygılar.
Efendim sanırım kabza kapaklarını değiştirdiğiniz zaman vidaları biraz fazla deformasyona uğratmışsınız resimlerden öyle görünüyor.

Alıntı

Sn. darre,
Tabancanız hayırlı olsun, İyi günlerde zevkle kullanmanızı dilerim.
Saygılar.

Alıntı

Teşekkürler Sayın Kaptan3436.Ayrıca iki gün önceki yazımda istemedende olsa üzüntümden ve sinirimden yazdığım yazıda,Sizin eleştirinize maruz kaldım.Ama siz doğru olanı söylüyorsunuz.Yüce TÜRK halkı yazıdaki bu bölümü haketmiyor.Bende bir TÜRK evladı olarak yazımdaki o bölüm için herkesden özür dilerim.Amacım politik ve polemik yaratmak değildi bunuda söylemek isterim.Saygı ve sevgilerimle..

Alıntı

Sayın darre Allah utandırmasın. Güle güle kullanmayı nasip etsin. Şahsi kanaatim beavertail kabze emniyeti silahınızın şıklığına +1 katacaktır.

Alıntı

(22-10-2011, 08:57 PM)darre demiş ki: Teşekkürler Sayın Kaptan3436.Ayrıca iki gün önceki yazımda istemedende olsa üzüntümden ve sinirimden yazdığım yazıda,Sizin eleştirinize maruz kaldım.Ama siz doğru olanı söylüyorsunuz.Yüce TÜRK halkı yazıdaki bu bölümü haketmiyor.Bende bir TÜRK evladı olarak yazımdaki o bölüm için herkesden özür dilerim.Amacım politik ve polemik yaratmak değildi bunuda söylemek isterim.Saygı ve sevgilerimle..

Efendim bu ince ve duyarlı davranışınız, ve anlayışınız için çok teşekkür ederim. Saygılar, Selamlar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi