Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smith Wesson CS9 ?
Sayın üstadlar ben bir SW CS 9 sahibi olmak istiyorum, tavsiye eder misiniz, fikirleriniz nelerdir?

Alıntı

Silahı kullanım maksatlarınızı beyan ederseniz yorum yapma şansımız olur.

Alıntı

Selamlar.Bende CS9 ve 6906 araştırıyorum fakat halen iki silah arasında bir karar veremedim.Silahı taşıma amacıyla alacağım.fazla ağır bir silah istemiyorum.6906 güzel bir silah fakat piyasada 2. eli pek bulunmuyor.CS9 ise hem kapasite bakımından hemde namlu boyu bakımından beni biraz düşündürüyor.Siz değerli silahseverlerin fikirlerini almak isterim.

Alıntı

Üstadlar yeni üyelerin açtığı konulara pek önem vermiyor her halde.Sayın LUPUS üstadımızın değerli görüşlerine ve tavsiyelerine mazhar olmak isterdim şahsen..

Alıntı

(13-12-2011, 07:59 PM)av.cemtuncel demiş ki: Üstadlar yeni üyelerin açtığı konulara pek önem vermiyor her halde.Sayın LUPUS üstadımızın değerli görüşlerine ve tavsiyelerine mazhar olmak isterdim şahsen..

Sn. Av.cemtuncel, forumda biraz araştırma yaparsanız, sorularınıza cevap bulabilirsiniz. 6906 yeni bir konu, fazla uzağa bakmaniza gerek kalmaz Smile
saygılar.

Alıntı

S&W CS 9 kullananlar biraz bilgi ve foto paylaşırlarsa biz kararsızlar için çok faydalı olur gerçekten....

Alıntı

Bu konuyu tekrar gundeme getirsem?

Kullanan arkadaslarimiz yorumlarini iletseler cok iyi olur.

Saygilar.

Alıntı

CS9'u, HS Sub compact tabancamı almadan önce araştırmıştım. Çok iyi bildiğim bir tabanca değil ancak danıştığım üstadlar onun yerine HS veya Glock'un daha mantıklı tercihler olacağını söylemişlerdi. Bence birazda fiyat-kalite endeksi önemli. Şayet HS fiyatına bir CS9 bulsaydım tercihimi HS'den değil (tüm eleştirilere rağmen) CS 9'dan yana kullanırdım. Alacağınız fiyatı yazmadığınızdan yorum yapamayacağım ancak ben MKE'deki fiyattan bir CS 9 almazdım.

Selam ve saygılar.

Alıntı

Efendim benim bu konuyu uzun zanan önce açma nedenim edc taşıyabileceğim compact bir tabanca arayışında oluşumdu. O tarihlerde Mkek'de Glock tabancaların satışı yoktu bu nedenle bir seçenek olarak düşünmüştüm. Hiç inceleme ve atış yapma fırsatı bulamadığım bir tabanca olarak kaldı Cs9. Yoluma ocak ayında aldığım G19 Gen4 ile devam ediyorum.

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi