Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 6 Oy - 3.83 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
El yapimi bir bicagin bastan sona imalat asamasi
İzlemek bile zahmet, meşakkat.. Siz bunca resmi eklerken yorulmadınız mı Sn.İlksurfer Smile

Hakikaten çok büyük emek var ortada. Kaç defa "aha şimdi batırdı" dedim, her defasında binbir yol yordamla nefis bir hale getirdi. Yaşı genç ama ustalığı, sanatçılığı büyük. Yaşı ilerledikçe daha güzel işler çıkartacaktır.

Resimleri çekende de iyi sabır varmış Smile

Paylaşım için çok teşekkürler.

Alıntı

(03-10-2011, 09:50 AM)L@stmohik@n demiş ki: ... nekadar çok emek olduğunu görünce insan şaşırıyor doğrusu.

+1.

'' Altı üstü bir bıçak...'' der geçer bilmeyen...
Bizim yerli silah üreticileri seyretsinler de, ürettikleri silahlara bu kadar itina gösteriyorlar mı diye bir düşünsünler...

Alıntı

Ustalık ve sanat bu sanırım. Değerli paylaşım ve emekleriniz için teşekkürler sayın ilksurfer.

Alıntı

Ellerinize sağlık Sn.İlksurfer.

Müthiş bir serüven,tekrardan inceleyeceğim harika.

Alıntı

Emeğinize sağlık Sn. İlksurfer. Müthiş bir keyifle baktım resimlere. Çok teşekkürler.

Alıntı

Bıçak diyip geçmemek lazım, bakarken yoruldum. İnanılmaz bir paylaşım bu. Elinize, emeğinize sağlık.

Alıntı

Yarım saatim feda olsun böyle görsel şölene, paylaşım için teşekkürler Sn.İlksurfer hayranlıkla izledim her bir kareyi.
Saygılarımla,
TT

Alıntı

Bilgi, teknik, zanaat ve sanatın mükemmel birlikteliği...

Elinize, emeğinize sağlık Sn.ilksurfer!...

Alıntı

Söyleneceklerin hepsi söylenmiş.

Alıntı

Sn.İlksurfer, bıçağın anatomisi ve dünyaya gelişi adlı belgeseli foruma kazandırdığınız için teşekkürler. Bu tarz paylaşımlar, ufkumuzu açıyor diyebilirim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi