Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Anket: Ogrenim durumunuz:
Ilkokul
Ortaokul
Lise
Yuksekokul
Universite
Yuksek Lisans
2 Yuksek Lisans
Doktora
[Sonuçları Göster]

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silahsever uyelerimizin ogrenim durumu.
Sözüm meclisten dışarı.Yazarken açık ve net yazmadım.BMW kullanıyorum ve arabanın tüm nimetlerini ruhunu sonuna kadar yaşatırım.Buda elbetki kullanım farkından kaynaklı sorunlar çıkarttı.Honda'yı ise 80 yaşında bir kişi gibi kullandım ondandır.Smile)))

Alıntı

Merhaba sayın forumdaşlarım,
Buradaki mesele ırkla değil kültür ve toplumsal biliç ile alakalı bir meseledir. Türkiye'de bir çok Alman'dan daha bilgili, disiplinli ve zeki insanlar mevcuttur. Bu tüm meslek kolları özellikle mühendislik için de geçerlidir. Ancak genel olarak kültürel seviyemiz ve toplumsal olarak da iş disiplini vb konularda, maalesef başta Almanya olmak üzere birçok Avrupa ülkesinin oldukça gerisindeyiz. Kısaca özetlemek gerekirse toplumsal bilinç ve kültürel seviyeyi 1 ile 10 arası değerlendirirsek, Ülkemizde 10'da vardır 1'de. Ama Almanya'da 8 ve 6 vardır. Biz 1 leri 5 yapabilirsek o zaman herşey çok farklı olur. Teknoloji, siyaset, trafik herşey aslında bununla alakalıdır diye düşünüyorum.

Saygılarımla.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
fazilk, whistle
Uzman Doktor, Hastane Yöneticisi

Alıntı

Iki yıllık doğalgaz Teknikerliği. Üstüne iki yılda AÖF'den Maliye Bölümü.

Alıntı

1. Üniversiteyi 2. sınıfta terk ederek, 2. üniversitenin 2. sınıfını okumaktayım bölümüm işletme.

Alıntı

Tıp alanında ihtisas yaptım ama şimdiki aklım olsa endüstriyel tasarım alanında eğitim alıp silahlarla alakalı birşeyler yapmak isterdim.

Alıntı

Ön Lisans : Dış Ticaret
Lisans : Makine Mühendisliği, İşletme
Yüksek Lisans : Makine Mühendisliği

Alıntı

Yıldız Teknik Üniversitesi
Kimya Bölümü mezunu KimyagerSmile

Alıntı

Lisans 1: Bilg Öğrt.
Lisans 2: Bilg Müh.
Ön Lisans(Sebepsizce okumaya çalışıyorum ama): İşletme

Alıntı