Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mühimmat Tipleri
Sn. Lupus Sn. Baris Sn. ASC hepinize teşekkür ederim
Saygılarımla

Alıntı

Çok eğitici güzel bir konu, zevkle okudum, emeği geçen herkese teşekkürler.
Saygılarımla.

Alıntı

Sn yte ellerinize emeğinize sağlık. Konu aslında çok değerli kıymetli ama sağolsun MKEK tek tip mermi ile yola devam dediği için hak ettiği itibarı göremiyor...

Alıntı

Neden dönmüyor?

Alıntı

(02-04-2017, 11:06 AM)kotucenk demiş ki: Neden dönmüyor?

{spoiler}

Ürün gerçek değil, 1 Nisan :)

Yalnız şu yoruma çok güldüm: "I'm gonna have customers asking me about this now. Great."

Türkçe meali: "Şimdi müşterilerim bana bunu sorup duracaklar. Harika."

{\spoiler}

Neyse, Captain Obvious'luk yapmayayım :D

Alıntı

Her 1 Nisan'da bir tur dönüyormuş Big Grin

Alıntı

Saygıdeğer silah severler;
''38 special'' ile ''38 sw special'' fişekler arasında bir fark varmıdır? 357 mag tabancalar için, silahı yormamak adına, poligonda 38 special fişek kullanılması tavsiye edilmektedir. Ancak malum olduğu üzere temini güçtür. Yanılmıyorsam MKE bir dönem 38 SW SPECIAL fişek üretti. Temin edilmesi halinde 357 mag silahta kulanılması uygun olur mu? Yurt dışı kaynaklı forumlardan anladığım kadarıyla, ''special'' fişekler revolverlar için dizayn edilmiştir ve yukarda bahsi geçenler arasında bir fark yoktur. Ancak konuya tam hakim olamadığım için sizlere sorma ihtiyacı hissettim.
Saygılar.

Alıntı

(09-12-2017, 05:19 PM)hotelmike demiş ki: Saygıdeğer silah severler;
''38 special''  ile  ''38 sw special''  fişekler arasında bir fark varmıdır? 357 mag tabancalar için, silahı yormamak adına, poligonda 38 special fişek kullanılması tavsiye edilmektedir. Ancak malum olduğu üzere temini güçtür. Yanılmıyorsam MKE bir dönem 38 SW SPECIAL fişek üretti. Temin edilmesi halinde 357 mag  silahta kulanılması uygun olur mu? Yurt dışı kaynaklı forumlardan anladığım kadarıyla, ''special'' fişekler revolverlar için dizayn edilmiştir ve yukarda bahsi geçenler arasında bir fark yoktur. Ancak konuya tam hakim olamadığım için sizlere sorma ihtiyacı hissettim.
Saygılar.

Sn. hotelmike; ikisi de aynı fişektir. Magnum benim ve bir çok revolver sever için hem silaha hem bileğe eziyet niteliğindedir. MKE ise "38 SW spcl. (9.65mm normal) tabanca fişeği" adıyla üretiyor. 38 special mühimmat almanın püf noktası istihkak kağıdının bekletilip 2 aya bir mermi geldi mi diye telefon açılmasıdır. Bu seneki mermi de S&B FMJ/FN çekirdekli ürünüydü.
 Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
hotelmike
Sn. Ruhsuz
Oldukça açık ve yol gösterici cevabınız için çok teşekkür ederim.
Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi