Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lisanslı Amatör telsizci var mı aramızda
Bu konu başlığını nasıl olduysa görmemişim Allah Allah...
Oysa amatörlükle ilgili aşağıda linki bulunan ankete ilk katılanlardan biriyim.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...mat%C3%B6r

Sanırım konu tekrarı gibi olunca ben de mükerrerdir diye düşünmüşüm, neyse.
Çağrı adım ; TA3AZA, QTH; KAYSERİ
Adres değiştirmiş olsam da çağrı adımı çok seviyorum oyüzden ehliyetimi değiştirmeden /7 ile çıkış yapmaktayım.
Herkese selamlar 73...

Alıntı

Arkadaşlar merhaba, bu sıralar bende amatör telsizciliğe gönül vermiş durumdayım ancak, en son yapılan sınava giremediğimden dolayı şu anda
kendimi bu sınava hazırlıyorum merak ettiğim birkaç soruyu size sormak istiyorum.

1)Bir sonraki sınav ne zaman yapılır?
2)Sınava hazırlandığım dönem içerisine yapmam gereken şeyler nelerdir?

Bu konuda beni aydınlatacak olan arkadaşlara şimiden teşekkürler.

Alıntı

Bir sonraki sınav tarihini Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü sayfasını takip ederek öğrenebilirsiniz. Genelde 6 ayda bir düzenleniyor.

Sınava hazırlık için yine ilgili kurumun sayfasında bulunan soru bankasına çalışmanız yeterli. Sorular o kitapçıktan seçilerek sınav düzenleniyor.

Alıntı

Bir sonraki sınavı ben de bekliyorum. Umarım çağrı kodum ile aranıza katılabilirim.

Alıntı

konuyu yeni farkettim arkadaşlar. konuya son mesaj yazılan tarih 06-07-2015 tarihinden sonra sınav 04-10-2015 tarihinde yapıldı. daha önce farkedebilmiş olsaydım sizlere de bilgi verebilirdim.
bu arada haziran 2012'den günümüze B sınıfı Amatör telsizci olup çağrı işaretim TB1BEA.

Alıntı

Sanırım temmuz ayında bir sınav daha olmus Sn.punisherkan

Alıntı

Son sınav 2 hafta önce yapıldı Wink

Alıntı

TB7MAM Çagri işaretim.Bende tanişmak isterim Amatör telsizci arkadaslarla.Saygilar

Alıntı

Benim de çağrı kodum, TB1BNC

Saygılar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi