Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beretta 92 FS için basit ve açık detaylı söküm videosu

Alıntı

Çok konuşmadan (hatta hiç) hazırlanmış gayet güzel ve eğitici bir video. Paylaşım için teşekkürler.

Alıntı

Sökmesi kolayda, parça arttırmadan Shy doğru monte etmek her silah için nisbeten zor.

Alıntı

Big GrinBig GrinBig Grin
(16-09-2011, 12:18 PM)xhmyt demiş ki: Sökmesi kolayda, parça arttırmadan Shy doğru monte etmek her silah için nisbeten zor.

Alıntı

Paylaşım için öncelikle Sn.m16a2 teşekkürler.Birde Glock'la munasebeti olmayan Sn.Üyelerimizin bir ara denesinler takmasıda sökmeside çok kolay,parça sayısı da az ve nisbeten hızlı toplanıyor.

Alıntı

(16-09-2011, 12:18 PM)xhmyt demiş ki: Sökmesi kolayda, parça arttırmadan Shy doğru monte etmek her silah için nisbeten zor.

Big GrinBig Grin

Alıntı

Arkadaşlar aman dikkat bu iş gözüktüğü gibi değil.Bende sökerim toplarım demiştim söktüm ama toplamayamadım.Big Grin
Saygılar

Alıntı

Toplamasını da ayrıntılı gösteren bir video olsaydı arkadaşlar için çok yararlı olabilirdi. Saygılar.

Alıntı

Bir kere de ben sökmüştüm ama toplayana kadar şemaya 40 defa baktım. Yayların fırlayıp gitmemesi için çok dikkat etmek gerek.

Alıntı

Biraz kendine güvenen ve yeteneği olan biri ayrıntılı sökümleri yapmalı bence.Zaten sökerken dikkatli bakınca,yaptıklarınızın tersini yapınca toplaması fazla zor olmuyor.Sn.Glock a katılıyorum,glock kolay sökülüm olarak rakipsiz.Mesala ben her 200 mermide bir iğneyi ve tırnağını sökerim ve temizlerim G19 umun.Bunu başka bir silahta yapmak çok daha zahmetli olur.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi