Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beretta Nano
Internette dolaşırken Beretta'nın yeni bir ürününü gördüm. Beretta Nano yeni bir saklı taşıma tabancası.

http://www.berettanano.com/

Yukarıda ki linkleri de buldum.

Saygılar

Alıntı

Sayın Artur yine araştırıcı gazeteci kimliğini konuşturmuş.
Nano gördüğüm kadarıyla bir Glock versiyonu gibi gözükse de modüler tetik ve ray kombinasyonuyla dikkati çekiyor.
Şu silah sanayii Glock yüzünden neler çekiyor, millet maliyeti düşürmek için biryerlerini yırtıyor.
Artık ilk tüketici yorumlarını Sn.İlksurferden alırız.
Saygılar.
Osman

Sayın Artur yine araştırıcı gazeteci kimliğini konuşturmuş.
Nano gördüğüm kadarıyla bir Glock versiyonu gibi gözükse de modüler tetik ve ray kombinasyonuyla dikkati çekiyor.
Şu silah sanayii Glock yüzünden neler çekiyor, millet maliyeti düşürmek için biryerlerini yırtıyor.
Artık ilk tüketici yorumlarını Sn.İlksurferden alırız.
Saygılar.
Osman

Alıntı

Sn.ORTAÇ, Glock çıktı mertlik bozuldu...Smile
Ne dersek diyelim, Glock tabanca üretim anlayışını tamamen değiştirdi, hatta yeniden tanımladı...

Sahra sökümü için tetiğin çekilmek zorunda olmaması iğne vuruşlu bir tabanca için çok iyi bir özellik. Nişangahların mengene, takoz ve çekiç gerektirmeden değiştirilebilmesi çok güzel. Tüm gövdenin komple çıkarılabilmesi de temizlik ve bakım için çok kullanışlı bir özellik. Nitrid temelli sürgü boyası 7/24 taşınacak bir tabanca için artık vazgeçilmez bir özellik konumuna geldi...Genel olarak hoş ve kullanışlı bir tabanca gibi görünüyor...Tabii tam olarak ne olduğu sahada ortaya çıkacak...Bu silahın ülkemiz silahseverleri ile buluşup buluşamayacağının cevabını ise Ben Cook videonun 1:54 ncü saniyesinde veriyor...Smile

Alıntı

(14-09-2011, 06:06 PM)lupus demiş ki: Sn.ORTAÇ, Glock çıktı mertlik bozuldu...Smile
Ne dersek diyelim, Glock tabanca üretim anlayışını tamamen değiştirdi, hatta yeniden tanımladı...

Sahra sökümü için tetiğin çekilmek zorunda olmaması iğne vuruşlu bir tabanca için çok iyi bir özellik. Nişangahların mengene, takoz ve çekiç gerektirmeden değiştirilebilmesi çok güzel. Tüm gövdenin komple çıkarılabilmesi de temizlik ve bakım için çok kullanışlı bir özellik. Nitrid temelli sürgü boyası 7/24 taşınacak bir tabanca için artık vazgeçilmez bir özellik konumuna geldi...Genel olarak hoş ve kullanışlı bir tabanca gibi görünüyor...Tabii tam olarak ne olduğu sahada ortaya çıkacak...Bu silahın ülkemiz silahseverleri ile buluşup buluşamayacağının cevabını ise Ben Cook videonun 1:54 ncü saniyesinde veriyor...Smile
Üstadım, ben neyi kaçırdım anlayamadım Huh.
Anladığım kadarıyla mavi loktayt tavsiye ediyor vidalar gevşemesin diye.
Saflığıma verin, espiriyi anlayamadım.
Saygılar.
Osman

Alıntı

Sanırım 2:54 olacaktı

Alıntı

Gaston karıştırdı çarşıyı,[/align]taklit etmeyen firma kaldımı?Daha kısa olur sıralaması ondan sordum.Big Grin

Alıntı

(14-09-2011, 06:58 PM)ORTAÇ demiş ki: Üstadım, ben neyi kaçırdım anlayamadım Huh.

(14-09-2011, 08:51 PM)Sbilgen demiş ki: Sanırım 2:54 olacaktı

Lütfen tam 1:53' den sonra sağ ele dikkat!...Smile

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
kararsız, zarif_
(14-09-2011, 06:06 PM)lupus demiş ki: Bu silahın ülkemiz silahseverleri ile buluşup buluşamayacağının cevabını ise Ben Cook videonun 1:54 ncü saniyesinde veriyor...Smile

(14-09-2011, 10:11 PM)lupus demiş ki:
(14-09-2011, 06:58 PM)ORTAÇ demiş ki: Üstadım, ben neyi kaçırdım anlayamadım Huh.

(14-09-2011, 08:51 PM)Sbilgen demiş ki: Sanırım 2:54 olacaktı

Lütfen tam 1:53' den sonra sağ ele dikkat!...Smile

SmileSmile Süper.

Tam olarak 1.54 - 1.55 Smile

Alıntı

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:

Alıntı

Ahahahaha, süper hareket olmuş Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi