Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FEG , Macaristan üretimi HP ayırd etme kılavuzu.
Sayın forum üyeleri RR ve RN serisi Browningler orijinal midir yoksa FEG üretimi midir?

Alıntı

Sn.miharbi, şimdiye kadar gördüğüm tüm seri numarasında RR ve RN yıl kodları olan Browningler orijinal Belçika üretimi idi.

Alıntı

Fotoğraflar silinmiş, aldığım tabanca Macaristan üretimi mi, değil mi, tereddütde kaldım...Yardımcı olabilecek var mı?

http://www.hizliresimyukle.com/image/BX5a

Alıntı

sn. Lupus, bu konunun yenilenmesini siz değerli forum üyelerinden bekleriz.

Alıntı

Sn.lupus,özellikle BHP ler hakkındaki sevgi ve bilginize saygı duymamak elde değil.Profesyonelce bilgilendirmelerinizden çokça faydalanmaktayız;ancak, FEG - BHP karşılaştırmalarınızda olduğu gibi resimler görülmediğinden,bizim gibi amatörlerin karşılaştırmaları yetersiz kalmaktadır.İncelemelerinizi daha iyi anlıyabilmemiz açısından,görsel anlamda da resimlerle desteklenmesini talep etsek çok şeymi istemiş oluruz hocam.saygılarımla

Alıntı

Sayın Lupus,

Bir arkadaşımda PY serisi, gezin önünde kartal amblemi olan çok temiz, gez aralığı köşeli olan bir BHP gördum.
Sizin söylediğiniz özelliklere göre orijinal FNH üretimi.
PY serilerinin de klonları var mıdır sizce?
Teşekkürler

Alıntı

BAAS rejimi döneminde Irak için FNH' in ürettiği orijinal Belçika menşeli BHPler...
Zor alım menşeli olanlar haricinde pek ruhsatlı olarak denk gelmez...

Alıntı

Sayın üstad lupus , öncelikle verdiginiz bilgiler çok degerli sizi tebrik ediyorum . Sayenizde elimizde olan browning ' in FEG yapimi bir taklit oldugunu öğrendim . Seri numarasi C harfi ile başlıyor . Benim bir sorum olacak , FEG yapimi kopyalar kötmüdür ? Bu soruyu sorma amacim ise , babamin silahi olan browningi kendi üzerime tasima ruhsati cikararak devir almayı düşünüyorum , sizce buna değer mi ? Yoksa yeni bir silah mı almalıyım ?
Cevabiniz icin şimdiden teşekkür ederim .
Saygılar ...

Alıntı

Bu arada yukaridaki mesaj ilk mesajimdi , sizlerden ozur diliyorum , bir merhaba demedigim icin ; merhaba arkadaslar , abiler boyle bir forum kurdugunuz ve katkida bulundugunuz icin sizlere minnetarim .

Alıntı

Hoşgeldiniz Sn. aydincondur. Forumumuzda haklı olarak yazım ve imla kurallarına hassasiyet vardır.
Lütfen mesajlarınızda Türkçe karakterleri kullanmaya özen gösteriniz.

Saygılarımla...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi