Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarsılmaz Kılınç 2000 Light atış videosu
#1
03.01.2011 tarihinde nöbet çıkışı iş arkadaşlarımla beraber, beyaz örtünün doğayla birleştiği o güzel manzarayı görmek ve arkadaşıma almasında aracı olduğum Sarsılmaz Kılınç 2000 light marka tabancayı denemek için dağa çıktık. Burada yapmış olduğum atışları siz değerli forum üyeleri ile paylaşmak istetim. Umarım beğenirsiniz.

[Resim: th_ats3.jpg]

Saygılar...
 
Alıntı

#2
(06-09-2011, 08:21 PM)fuat_61 demiş ki: 03.01.2011 tarihinde nöbet çıkışı iş arkadaşlarımla beraber, beyaz örtünün doğayla birleştiği o güzel manzarayı görmek ve arkadaşıma almasında aracı olduğum Sarsılmaz Kılınç 2000 light marka tabancayı denemek için dağa çıktık. Burada yapmış olduğum atışları siz değerli forum üyeleri ile paylaşmak istetim. Umarım beğenirsiniz.

[Resim: th_ats3.jpg]

Saygılar...Memleketimin güzel doğasıyla harmanlanmış,tatlı bir muhabbet eşliğinde güzel bir gün geçirmişsiniz Efendim,en kötü gününüz böyle olsun.

Saygılarımla

 
Alıntı

#3
Sn.karadenizarif;iyi temenniniz için çok teşekkür ediyorum.Memleketimizin yazıda,kışıda
bir başka güzel oluyor.Bahsettiğiniz gib,içok neşeli ve muhabbet dolu bir gün geçirmiştik.

Saygılar...
 
Alıntı

#4
Sayın fuat_61;
Yaz, kış,
Kar, yağmur dinlemiyorsunuz.
Tabak, şişe farketmiyor. İndirmeye devam.
Tebrik ederim.
Saygılarımla.
 
Alıntı

#5
Sn.Alper f92;Sen bunlara tabak diyorsan,sizinle beraber alışveriş merkezlerine gidip en ucuzundan bulup onlarca tabak alıp talim yapmaya ne demeliSmile

Saygılar...
 
Alıntı

#6
Sn.fuat_61; silah denemeye gidiyorken bile bunu hedefe tabi tutarak gerçekleştimeniz doğanızda olsa gerek. Çünkü her şartta (kar, yağmur, soğuk ve çamur demeden) çeşitli grublamaları, çeşitli hedefleri kaynaştırıp güzel bir sunum haline getirebiliyorsunuz. Bende buna defalarca şahit olmuşumdur. Tebrikler.
 
Alıntı

#7
Bugün izmir fuarında sarısılmazın tabanca ve tüfek tanıtımları vardı bir minübüs'ün içine giriyoruz ve istediğimiz gibi inceleyebiliyiyoruz. Ayrıca broşürlerinide dağıtıyorlardı bende bi tane aldım.
Ayrıca sarsılmaz'ın içinden tek ilgimi çeken tabanca st10 modeli oldu.
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi