Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yivli Tüfekler İmza Föyü...
Nasip olursa yakında bende mauser-66 yı koyarım artık buraya.18 senenin hasreti biter inşaallah.Rastgele bcivan bşk/Yusufeli.

Alıntı

Sayın ilksurfer,

Kazana düşenler ile faniler nezamandan beri aynı kulvarda yarışıyorlar? Sizinki gibi bir kolleksiyonu biz ancak rüyamızda görürüz. Umarım en kısa sürede yeni parçalar eklersiniz.

Saygılarımla.

Alıntı

Tesekkurler.

Alıntı

(04-09-2011, 03:09 PM)m.zmrt demiş ki: Yivlilerim CZ 550 medium lux 7 mm rem. mag ve Marlin 1894 CS

[Resim: DSCN0472.jpg]

Sn.m_zmrt, Marlin 1894 CS fazla ise bir hatıra foftoğrafı da biz çektirsek diyorum. Zira kovboy olmam için eksik olan 3 nal, bir at ve bir lever action tüfek. Wink

Alıntı

Sn.İlksurfer
Silah ve techizatlarınıza bakınca hayal kuruyorum sadece Smile
Saygılarımla...

Alıntı

Sn.Dostlar hepsi birbirinden güzel imzalar. Diğer üyelerimizinde yoklamaya imza atmalarını aksi halde yoklama kaçağı olarak tüm forumdaşlık haklarından men edileceklerini bildirmek istedim. Big Grin Big Grin Big Grin (Tabiki şaka ama konu çok cansız kaldı. )

Alıntı

Sn. İlksurfer,
Sizin eklemiş olduğunuz fotolar görünmemekte efendim. Lütfen acilen bu problemi gideriniz, yoksa müptelası olduğum envanterinizi görememekten krize gireceğim. Tongue

Saygılar

Alıntı

[Resim: dsc01092k.jpg]

Bu gariban işi paslı demirlerde benden olsun ( umarım becerebilmişimdir)
Mauser 66 birilerini deli edecek biliyorum ama ne yapayım elimde değil.Blush

Alıntı

Geçte olsa envanterinizi görmüş olduk sn.yivlici, şöyle yukardan asağıya bir saysanız detaylıca Smile

Birde dikkatimi çekti, biri hariç hiçbirinde ne optik yok.

Alıntı

(13-09-2011, 05:20 PM)Yavuzhan demiş ki: Geçte olsa envanterinizi görmüş olduk sn.yivlici, şöyle yukardan asağıya bir saysanız detaylıca Smile

Birde dikkatimi çekti, biri hariç hiçbirinde ne optik yok.

1-Remington 30-06,,63,5 cm,sağa dönüşlü 8 in 1 twist 6 mikro yiv
2-mauser 66 s--300 win mag
3-2x9,3x74+16 doppelbüchse drilling,hand made,,Germany
4-steyr mannlicher 9,3x64 mod s
5-300 win mag ingiliz,hand made-6-66

en üstteki tüfeğin üstündeki red dot haricinde Swarovski z6i 3-18x50 dürbünü var.Kullanmadığım tüfeğe optik takmak gerekli gelmedi malum bizdeki dürbünlerin her birisi orta halli 2. el yerli araba fiyatında.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi