Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yivli Tüfekler İmza Föyü...
Bence hepimiz sn. İlksurfer Amerikadan sınır dışı edilene kadar yada Türkiye sınırlarından girene kadar açlık grevi yapalım . Smile Süper fotolar sn İlksurfer . Bu arada size bir mail atmışdım ?????

Alıntı

Tesekkurler. Mailiniz gelmedi Sn Kararsiz. Ilksurfer@hotmail.com

Alıntı

sn. Yavuzhan; bir yivli tüvek sahibi değilim ama gerçekten bunu gerçekleştirmek istiyorum çünkü hayatımda eksik kalan bir parça gibi duruyor. Malesef 6.5 ispanya malı vincester türbünlü havalı bir tüfekle kendimi dizginliyor, idare ediyorum. Biliyorum konuda havalının ne işi var diyeceksiniz ama fotoğfaflara bakıp ve bana sıradışı ayrıcalık isteyen bir paylaşıma bu yoksunlukta katılmak ihtiyacını duydum, bağışlayın, kalbimden vurdunuz beni, sn. İlksurferi zaten demiyorum çünkü içimi parçalıyor envanterleri. Keşke elimde bir tane olsaydı da gururla fotoğrafını paylaşsaydım şimdi

Alıntı

Hoş geldiniz safa geldiniz, ne demek sn.yanik61, dükkan sizin efendim. Sizin gibi uşaklara yivli zaten yakışır. İnşallah en kısa sürede yivlinize kavuşur o sürekli gittiğiniz (adı şu an aklıma gelmedi) dağları yakarsınız.
Hatırladım, sifter dağıydıSmile

Alıntı

Uzak ara yivli tüfek ile yapılan atışlar ve alınan iyi sonuçlar hepimizin muzdarip olduğu bu amansız ateşli silah hastalığın en güzel ilacıdır sanırım. Ama gelin görün ki pahalı ve kullanılması çok özen, ilgi isteyen bir ilaç. Maddiyat denilen şu amansız dağ bir gün yol verirse bu başlık altına resimli paylaşım yapabilmek dileğiyle....
Saygılar.

Alıntı

Buda benim .308 Win Remington 700 üm.Dürbünde Night Force 5.5-22x50

[Resim: 45103608.jpg]

Alıntı

Bir gün, bende buraya M700'ümün fotoğrafını koyacam... Demedi demeyin, aha buraya yazıyorum!

Alıntı

Sn Ilksurfer,
Bulpuplarda neden 2 tane FN2000 var cok merak ettim? Bir de ABD'de IMI Tavor veya ingiliz L85 sivil turevlerinin satisi yapiliyor mu?
Tesekkurler..

Alıntı

[Resim: sl271044vx1.jpg]

[Resim: sl271046jb3.jpg]

Alıntı

Yivlilerim CZ 550 medium lux 7 mm rem. mag ve Marlin 1894 CS

[Resim: DSCN0472.jpg]
[Resim: DSCN0473.jpg]
[Resim: DSCN0113.jpg]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi