Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marine Luger namı diğer '' Orta Barabelli ''
Bu nasil?
Amerikan yapimi yeni, STOEGER IND. AMERICAN EAGLE CAL. 9MM LUGER NAVY

[Resim: pix525553575.jpg]

[Resim: pix784630334.jpg]

[Resim: pix686789838.jpg]

[Resim: pix216328775.jpg]

$1,495 dolara satilik.

Alıntı

Sn.İlksurfer;Amerikan tabanca piyasasında Luger'in yeri nedir,bu silaha bakış açıları hangi konumda,belirtmiş olduğunuz bu fiyata nazaran orada da buradaki gibi meraklıları mevcutmu acaba.

Saygılarımla...

Alıntı

Tabii mevcut ama daha cok koleksiyonerler aliyor. Tasiyan oldugunu sanmyorum.Smile

Alıntı

Sn.ilksurfer;paylaşımınız için çok teşekkür ederim.

Saygılarımla...

Alıntı

Rica ederim...Smile

Alıntı

Sn.bekçihurşit yakın bir gelecekte sn.evrenay parabellum'lar konusunda Güzel Yurdumuzda en büyük otorite olmaya aday.Bende ne malumat varsa kısa zamanda hepsini sömürdü.İleri düzeydeki frenk dillerine vukufiyeti luger form gibi sitelerden istifade etmesine ,Sn.pederlerinin finansal durumu 300-500 avroluk eski tarihli luger p08 kitaplarının teminine(tahminen değeri 1000 avroyu aşan orjinal eski tarihli sınırlı sayıda basılmış eserlere sahip),teknolojik aletlere müheyyalığı ve Allah vergisi zekaveti bilgiye kolay ulaşıp massede bilmesine,Sn.zevcesinin tebaiyeti bu eserlerin Vatanımıza duhulüne kolaylıklar arzettiği için bu imza föyünü açmak ona yakışır diye düşünüyorumCoolBig Grin şahsıma gösterdiğiniz teveccühe teşekkür ediyor daha layık olduğuna inandığım değerli kardeşime iletiyorum...syglr.slmlr.tokoğlu

Alıntı

(27-10-2011, 06:41 PM)tirendaz demiş ki: "Tabanca" denildiğinde aklımda canlanan ilk görüntü Luger, ikincisi bir revolver.
İkincisinde anlaşamasak ta +1.
(27-10-2011, 09:42 PM)fuat_61 demiş ki: Arkadaşlarla bir arada oturup sohbet ederken ..konu Luger PO8 olunca keşke diyorum,Almanlar tekrardan bu silahın imalatını yapsalar...böyle bir şey olsa..Luger patlaması olurmu,kendi şehrimde Luger'e bakış açışı bambaşka.
Almanlara nazımız geçmez ama Tisaş niye bunu düşünmez !? Yapımı zor, parçası çok, çalışma stili farklı ve tutukluk yapmaya müsait ama olsun.Mesleğim değil ama bu sevgiyle ve 3-5 adamla aslından daha iyisini yaparım diyorum.
Birde Mak.Müh.mi olmalı şimdiSad.Oyuncağını bulsam yaşıma aldırmadan alır vitrine koyar seyrederim.

Alıntı

[Resim: 6c0l.jpg]
[Resim: 6c1k.jpg]

Alıntı

Sayın mrr083,

Fotoğraflardaki tabanca Türkiye'de midir? Türkiye'de ise hangi vilayetimizdedir?

Teşekkürler,

Alıntı

[Resim: aprillugers2.jpg]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi