Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marine Luger namı diğer '' Orta Barabelli ''
Bir ''Kırıkkale''nin bir ''Asilsan''ın bir ''Akdal''ın bir''steyr'' in adı, başlığı varsa, herşeyiyle ''nevi şahsına münhasır'' olan,
silahların ''en yakışıklısına'' yapılan halihazır durumu kabul edemem, derim. Daha da birşey demem.Shy Davos'a gitmem.Smile

Alıntı

Luger P08 imza föyü ile ilk adımı atsak mı?

Alıntı

Şu ana kadar durdugunuz hata sn.BekçiHurşit.Yalnız bu imza föyü fotograflı olmalı.

Alıntı

Hatta atışlı ve yorumlu olmalı Big Grin
"Tabanca" denildiğinde aklımda canlanan ilk görüntü Luger, ikincisi bir revolver.
Revolverleri bir miktat tanıyorum ama Luger ile henüz tanışamadık Smile
Saygılarımla

Alıntı

Sn. Yağız Kağan,
Efendim Sn. Tokoğlu ve diğer uzun zamandır P08 sahibi üstadlar duruken ilk adımı armak benim haddime düşmez. Kendileri bir başlangıç yaparsa biz de seve seve paylaşımda bulunurum.

Saygılar

Alıntı

Sn.xhmyt;Arkadaşlarla bir arada oturup sohbet ederken(tabiki yüzde sekseni silahlar üzerine)konu Luger PO8 olunca inanın keşke diyorum,Almanlar tekrardan bu silahın imalatını yapsalar,eksikliklerini giderseler,çelik dayanımını artırıp,kupasında herhangi bir oynama yapmadan imalatını yapsalar diyorum.Ne derseniz,böyle bir şey olsa ülkemizde Luger patlaması olurmu,kendi şehrim adına inanın müthiş bir potansiyeli olur diye düşünüyorum.Çünku burada Luger'e bakış açışı bambaşka.

Saygılarımla...

Alıntı

(27-10-2011, 09:42 PM)fuat_61 demiş ki: Sn.xhmyt;Arkadaşlarla bir arada oturup sohbet ederken(tabiki yüzde sekseni silahlar üzerine)konu Luger PO8 olunca inanın keşke diyorum,Almanlar tekrardan bu silahın imalatını yapsalar,eksikliklerini giderseler,çelik dayanımını artırıp,kupasında herhangi bir oynama yapmadan imalatını yapsalar diyorum.Ne derseniz,böyle bir şey olsa ülkemizde Luger patlaması olurmu,kendi şehrim adına inanın müthiş bir potansiyeli olur diye düşünüyorum.Çünku burada Luger'e bakış açışı bambaşka.

Saygılarımla...

+1

Alıntı

(27-10-2011, 07:44 PM)BekciHursit demiş ki: Sn. Yağız Kağan,
Efendim Sn. Tokoğlu ve diğer uzun zamandır P08 sahibi üstadlar duruken ilk adımı armak benim haddime düşmez. Kendileri bir başlangıç yaparsa biz de seve seve paylaşımda bulunurum.

Saygılar

Buyrun. Sizin resimleri de bekliyoruz...Smile

[Resim: 9ec8a0f2.jpg]

(12-06-2011, 11:42 PM)tokoglu demiş ki: [Resim: P1000849.jpg]
[Resim: P1000848.jpg]
[Resim: P1000846.jpg]
[Resim: P1000845.jpg]
[Resim: P1000835.jpg]
[Resim: P1000834.jpg]
[Resim: P1000833.jpg]
[Resim: P1000832.jpg]
[Resim: P1000830.jpg]
[Resim: P1000811.jpg]
[Resim: P1000792.jpg]
[Resim: P1000844.jpg]
[Resim: P1000842.jpg]
[Resim: P1000840.jpg]

Alıntı

(27-10-2011, 09:42 PM)fuat_61 demiş ki: Sn.xhmyt;Arkadaşlarla bir arada oturup sohbet ederken(tabiki yüzde sekseni silahlar üzerine)konu Luger PO8 olunca inanın keşke diyorum,Almanlar tekrardan bu silahın imalatını yapsalar,eksikliklerini giderseler,çelik dayanımını artırıp,kupasında herhangi bir oynama yapmadan imalatını yapsalar diyorum.Ne derseniz,böyle bir şey olsa ülkemizde Luger patlaması olurmu,kendi şehrim adına inanın müthiş bir potansiyeli olur diye düşünüyorum.Çünku burada Luger'e bakış açışı bambaşka.

Saygılarımla...

Krieghoff 2006 da yapti ama fiyat cok tuzlu. Amerika'da liste fiyati $17,500 dolar civari.

[Resim: case.jpg]

Alıntı

Krieghoff'un sadece kutusu 500 USD eder sanırım. Yekpare alüminyumdan talaş kaldırılarak yapılmıştır.

Eh, kutusu böyleyse, varın tapencesini siz düşünün.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi