Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 4.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SIG Sauer Fotoğrafları
Çin menşeli NORINCO NP34...

[Resim: image.jpg]

[Resim: image.jpg]

Alıntı
22 üye teşekkür etti:
Kanuni, şekerlioğlu, şahin44, tekoglu, Rockatansky, batuhanvurall, alpago, ALPTUG, Sabri, Karay, ilbay, zarif_, Fruktoz23, pasa_7676, Gazanfer, tirendaz, fuat_61, scarface4086, Karakoc, Simurg, xeorx, serdaraktas
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim.

Alıntı

[Resim: Screenshot_2018_02_04_11_40_19.jpg]

Selam değerli arkadaşlarım,abilerim,forumdaşlarım fotoğraftaki tabancayı facebook ta birisi paylaşmış,bir de 9000 tl fiyatla. Ben böyle bir sig sauer görmedim aceba klon mu? Yoksa yeni bir model mi. Saygılarımla

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
wubıh, ahmetarslan
(04-02-2018, 12:07 PM)whiteblood demiş ki: [Resim: Screenshot_2018_02_04_11_40_19.jpg]

Selam değerli arkadaşlarım,abilerim,forumdaşlarım fotoğraftaki tabancayı facebook ta birisi paylaşmış,bir de 9000 tl fiyatla. Ben böyle bir sig sauer görmedim aceba klon mu? Yoksa yeni bir model mi.  Saygılarımla

Zoraki 2918'den bozma.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
demirci57, whiteblood, Gazanfer, ahmetarslan
Teşekkür ederim.

Alıntı

[Resim: 9mAzPQ.jpg]
[Resim: LbNMqG.jpg]
[Resim: A1NVlp.jpg]

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
heisenberg, kotucenk, Gazanfer, Heraeus
Sig Sauer MHS pistol US Deniz Kuvvetlerinin ihalesini kazanacakmis. Hemde 180 dolar bedelle.
Dusunun ki Turk mali tabancalar ABD'ye kac paradan ithal ediliyor. En fazla 100 dolar invoice bedeli var.

[Resim: US_Marine_Corps_to_buy_35000_of_US_Armys...pistol.jpg]

[Resim: Opera_2018_03_22_000907_www_armyrecognition_com.png]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Heraeus
(22-03-2018, 01:12 AM)exorcist demiş ki: Sig Sauer MHS pistol US Deniz Kuvvetlerinin ihalesini kazanacakmis. Hem de 180 dolar bedelle.
Dusunun ki Turk mali tabancalar ABD'ye kac paradan ithal ediliyor. En fazla 100 dolar invoice bedeli var.

[Resim: US_Marine_Corps_to_buy_35000_of_US_Armys...pistol.jpg]

[Resim: Opera_2018_03_22_000907_www_armyrecognition_com.png]

Sn.exorcist,

Parası teslimatı müteakiben hemen ödenecek 35.000 adet tabanca için istenecek birim fiyat ile, konsinye olarak alınan ve parası silah satıldıkça üreticiye ödenecek 100 adet tabanca için istenecek birim fiyatın aynı olması mümkün değildir.  

Çok daha basit ve kesin bir örnek vereyim... Glock kamu personeline parası teslimatı müteakiben hemen ödenen bir Glock 19 Gen4' ü MKEK' ye 425 USD civarı bir bedelle fatura ederken, MKEK' nin piyasa için konsinye olarak ithal ettiği bir Glock 19 Gen' ü 700 USD bedelle fatura ediyor. 

Diğer yandan ABD müşterek hizmet tabancası tedariği sürecinde SIG Sauer' in verdiği fiyatla evsafa uygunluk ve garanti şartlarını karşılayıp karşılayamayacağı çok tartışıldı, hatta bu fiyatla bu şartların karşılanmasının mümkün olmadığı, personelin hayatının tehlikeye atıldığı iddia edildi. 
Netice itibarı ile üretici prestij için bile bu fiyatı verip, maliyetleri başka projelerden subvanse etmeyi bile hesaplamış olabilir. Dolayısı ile yaptığınız fiyat kıyaslaması doğru değil.

Saygılar.

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
Huysuz, alone61, Pistov, drmehmet, topraxxx, karabasan, Murata, kuntra
Üstadım naçizane benimde düşüncem  amaçları buradan para kazanmaktan ziyade o siparişi alıp diğer taraftan bu reklamla sivil kullanıcıya kat be kat sayı ve bedelle silah satmak olabilir
Ayrıca müsaadenizle size bir şey danışmak isterim mke de satılan 1911 süper targetlerin istenirse kabze kapakları değişir mi. Iwa da yakından inceleme fırsatı buldum oldukça hoşuma gitti. Hasan bey ile görüştüm coltların gelişi temmuz ağustos gibi olacakmış. Malumunuz bir adet competetion var ama kalitesini hiç beğenmedim. Gelecek modellerde nasıl olur onu da bilmem. Sigsauer ın kalitesi oldukça iyi. Düz 1911 alacaktım ama kağıdım yetişmedi.Sizin bu silah bedellerine bakışınızı çok iyi biliyorum ama yapacak bir şey yok. Tutku insanın gözünü kör ediyor. Siz ne tavsiye edersiniz bu kardeşinize.
Saygılarımla

Alıntı

(22-03-2018, 11:31 AM)Pagani demiş ki: mke de satılan 1911 süper targetlerin istenirse kabze kapakları değişir mi. 

Kabza alanı ölçüleri ve kabza kapak vida yatakları 1911 standartlarında, değiştirebilirsiniz.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Pagani Dogan Tanka, serdaraktas

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi