Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 4.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SIG Sauer Fotoğrafları
ekeke demiş ki:
glock demiş ki:226 ya laf yok zaten aralarında bir işe yarıyan oSmile gerisini boyayın gitsin pempeyeBig Grin

hehehe...Big Grin

Sn Glock,
İnanın almayı düşüneceğim son Sig Sauer kendisi....Big Grin (226)
Off off....Big Grin

Sevgiler

Saygı duyarım Sn ekeke

Ama şunuda belirtiyim 226 nın tetiği benim için biraz ağır kalıyor olsada ve bazende uzun atımlarda tıkanıyor olsada cidden sig ailesi içinde tek tercihim olucak makina kendisiSmile

Merak ettim sizin tercihiniz hangisi olurdu acaba?

Alıntı

225..Smile

Alıntı

NorthWolf demiş ki:225..Smile

....Big Grin
Ya da 220...Big Grin
Onlar olmadı....228...

En son 226..
Pardon en son 229...(Hehehe Ağam bozulacak şimdi...Big Grin Big Grin Big Grin)

Sevgiler

Alıntı

O 229 ne tipsiz bir alettir öyleSmile cılız dev...

Alıntı

[Resim: 220sd8.gif]

[Resim: p220wb7.jpg]

Alıntı

[Resim: sigp2201024jb2.gif]

[Resim: sigp220r25tj6.jpg]

Alıntı

220 yi deneyen bir arkadaşımız yada abimiz yorumlarını yaparsa sevinirim sn LUPUS sizin best 45 lik dediğinizi hatırlıyorum ilk tercihim olur diyordunuz yanlışım varsa affola ee bir de tabi İlker abi de el atsınBig Grin saygılar...

Alıntı

Sn.glock, Sn.CeyCey, Sn.Çakaralmaz'da birer tane P220 var. Big Grin
Sn.CeyCey'inkini incelemek henüz nasip olmadı, ancak Sn.Çakaralmaz'ın P220'si oldukça ayrıntılı olarak test etme imkanımız oldu. Kendisinin bir tane de .45 ACP HK USP F tabancası da var, özellikle HK ve P220'yi yan yana incelemek çok çarpıcı oldu. Çünkü hepimiz P220'nin gerek tetiğini, gerek ele uyumunu, gerek atışının ve özellikle de sesinin yumuşaklığını ve doğal olarak da bunların hedef kağıdına yansımasını daha çok beğendik. Kapasite azlığı ise en büyük handikapı.

'' Best .45 '' konusuna gelince, gerçekten kutusundan çıkarır çıkarmaz rahatlıkla doldurup belinize koymaktan çekinmeyeceğiniz ve direk o hali ile mükemmel hedef performansı verebilecek nadir .45 ACP silahlardan. Bu nedenle hemen hemen '' The Best Out of the Box '' .45 ACP tabanca olduğu konusunda yaygın bir kanı var. TFL ve THR'de bizzat ben '' Eğer hayatınız tehlikede olsaydı bir P220 mi yoksa bir 1911 mi tercih ederdiniz? '' diye iki konu başlığı açmıştım, gelen cevaplar ağırlıklı olarak P220'den yanaydı. Tabii ki bükme karbon çelik sürgülü, alümniyum alaşım gövdeli, orijinal Alman menşeli P220'den yana. Cool .

Alıntı

Benimki P220 Combat modeli ve tetigi de DAK sistem... Sizin bahsettiginiz modellerden cok farkli. Herkez Glock tetigi gibi yapmaya calisiyor ama bence beceremiyorlar. SIG DAK i cikardi, HK de LEM. ama herikisi de bir glock tetigi gibi degil. DA/SA tetigin avantaj dezavantajlarini da biliyoruz. O yuzden simdilik en iyi 45lik benim gozumde hala G21.

[Resim: armory087.jpg]
[Resim: 45s.jpg]
[Resim: UZI055.jpg]
Micro Uzi .45

Alıntı

ekeke demiş ki:
glock demiş ki:226 ya laf yok zaten aralarında bir işe yarıyan oSmile gerisini boyayın gitsin pempeyeBig Grin

hehehe...Big Grin

Sn Glock,
İnanın almayı düşüneceğim son Sig Sauer kendisi....Big Grin (226)
Off off....Big Grin

Sevgiler

bencede en son alıcak sig sauer 226 modelidir ama x-five olayı ayrı...

ama 226 en son bile olsa diğerlerinin özellikle glockun asla çıkamayacağı bir yere sahiptir...Big Grin

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 3 Ziyaretçi