Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COMBAT MAGNUM
Daha bundan 1 ay evvel, tabiri caizse kız gibi bir pinned and recessed mod 19-3 2750 tl'ye bağıra bağıra gitti. Toplu tabancalar ülkemizde malesef hak ettikleri değeri görmüyorlar. Satıcı anlayan ve sabırlı birisine bu fiyatlara mümkün değil satamaz. Eğer gerçekten satmaya niyetliyse 2500 den kapıyı açmanızı öneririm. Her zaman kulağıma küpe ettiğim bir sözü sizinle paylaşmak isterim. "Acele etmeyin"

Saygılar

Alıntı

Unutmadan, ilgilenirseniz bir tanıdığımda 3" namlulu mod 65-5 var çok temiz. Bahsettiğinizin çok daha azı bir tutara bırakır

Saygılar

Alıntı

Tekrar merhaba. Ben şuanda araştırma içerisindeyim aslında aklımda 6 inc bir 686 586 model 27 var ama pek bulabileceğimi zannetmiyorum ; daha 2 ay var silah alabilmem için. Ancak ozaman maddi durumum müsait olacak, benimki şimdilik ön araştırma. Maddi durumum izin verince zaten alım ilanlarına detaylı bir ilan yazmayı düşünüyorum.
Verdiğiniz bilgi tavsiye ve fikirler için teşekkür ederim. İlk silahım olacağı için biraz heycanla karışık acele ediyorum ama nekadar acele etsemde 2 ay var daha.

Alıntı

Sn . jotun satım ilanlarında model 27 ilanım var . Bir bakın beğenirseniz konuşuruz.

Alıntı

Sn. Wubıh ilanınıza baktım fakat bir önceki mesajım belirttiğim üzere 4" 6" arası namlu boyu olan silahlarla ilgileniyorum. ilginiz için teşekkür ederim.

Alıntı

Aramanızda başarılar.Silahım 3.5'' , forumumuz üyesi Sn . demirtürkte yanlış hatırlamıyorsam 6 '' model 27 vardı ,bir irtibata geçin isterseniz

Alıntı

Fotoğrafları göremiyorum yardımcı olurmusunuz?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi