Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Medyadan..
Bu tür konularda çok fazla yazmak istemiyorum. Zira amacımızdan sapmış oluyoruz. Ancak sacın 3 ayağını, 5 ayağını dilinize dolayarak ne anlatmaya çalıştığınızı anlayabilmiş değilim. Tutarsız yazılarınızdan ciddi bir kafa karışıklığı da yaşadığınız belli oluyor. Bana sarfettiğiniz o sözü yutacak adam değilim de, klavye delikanlılığına yaşım geçti.

Şerefli Türk Ordusuna ve emniyet teşkilatına attığınız bu mesnetsiz iftiraları Allah sizden sorar. En büyük gelir kaynakları arasında uyuşturucu, kaçakçılık, adam kaçırma, insan ticareti ve köpekçe tetikçilik yapmak olan bir örgüte karşı mücadele veren bu iki güzide kurumu ve mensuplarını böyle itham edemezsiniz. Burası kamuya açık bir platform ve bu milletin kutsallarını ağzınıza böyle sakız edemezsiniz.

Bu arada saygı ve helallik konusuna gelince; hakettiğinizden fazla saygı gösterdiğimi ve helallik hususunda ısrarcı olduğumu bir kere daha ikrar etmek isterim. Sırtımda 20 küsür dikiş var. Her biri yarın mahşerde sizden ve çukur fikirlerinize ortak olanlardan davacı olacak.

(24-07-2015, 05:25 PM)Kirac Ata demiş ki: Sn. alimbey,

Bu kadar devlet görevlisinin hakkında böyle pervasızca konuşmanıza denecek hiç bir şey yok. Bu lanet örgütün hiç kabahati yok bu işlerde, haklısınız. Daha fazla yazmayayım. Zira kendimi sağlıklı bir şekilde ifade edemeyeceğim. Siirt' te aylarca bir tepede, bayrak altında nöbet beklediğim bir saniyeden doğan herhangi bir hak var ise ne size, ne de sizin gibi düşünenlere helal etmiyorum.

+1000

1.komando tugayı Kayseri askeriydim.95-96 da Şırnak ve Mardin'de askerdim.Çok şehit ve gazi verildi,çok zorluklar ve çileler çekildi.Çoğunluğu benim gibi gönüllü gelmişti,ve eminim benim gibi bugün bile çağrılsalar aynı zaman ve ortama koşarak giderlerdi.

Eğer şahsım adına bir faydam olduysa ne mutlu bana,milletimize feda olsun,helal hoş olsun..

Ancak 1999 şubat ayından itibaren günümüze kadar gelişen olaylardan(malum kişi için idamın kaldırılması başta olmak üzere) sorumlu olan politikacı-yöneticilere,bunlara gerek menfaat,gerekse boş vaatlerine kanıp destek verenlere,bu günlere gelmemize sebep olan sivil-asker-polis vb...gibi görevini hakkıyla yapmayan (hakkıyla görevini yapanları kesinlikle tenzih ederim)basiretsiz kişilere,ve bugün hala bu kaosu gördüğü halde dahi birilerini savunmaya çalışan zihniyete bende hakkımı kesinlikle helal etmiyorum.Hiç bir şehit ve gazi yakınınında ettiğini sanmıyorum..

Sayın yöneticilerden çok özür diliyorum.Silahlar hakkında eşsiz bir bilgi kaynağı olan bu forumu genelde okuyucu olarak bilgi edinme amaçlı kullanıyorum,yazacak veya yorum yapacak kadar silahlar hakkında bilgi sahibi olduğumu düşünmüyorum.Amacım kesinlikle politika yapmak değil.Ama medya haberlerine ve bu konu başlığı altında yazılan bazı şeylere bu ülkenin bir vatandaşı olarak sessiz kalamıyor insan...
SAYGILAR...

[Resim: fcb96f128e484a85a83e14a970a9b3f5.jpg]

'Troll'eybüse binmeyelim arkadaşlar

Değerli arkadaşlar,

Forum kuralları ihlal edildiğinde her zaman tartışma ve polemik çıkıyor. Herkes bazen dünya ve siyasi görüşünü paylaşımlarına yansıtabiliyor. Aşırıya gidilmediği ve başka insanlar taciz edilmediği müddetçe müdahalede bulunulmuyor. Ancak konu tamamen bu mecraya çekilirse, bu forumun varlık amacının dışına çıkılmış oluyor. Lütfen paylaşımlarınızda siyasi ve dini polemiklere yol açabilecek konulara girmeyiniz.

Saygılar.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi