Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Colt phyton 2.5 '' Fotoğraflar
Sn. Kilimvesaire,
Ben asla hevesinizi kırmak istemem, 2,5'' in günümüz en iyi örneklerinden birine sahipken, daha düşük standartta bir silaha ne gerek var diye yazdık hep. Bu tabiki bir ilgi, sevgi, merak işidir. Hepimiz zaman zaman farklı silah sevdalarına kapılıyoruzdur. Önemli olan bir silaha sahip olduktan sonra o sevgiyi nasıl canlı tutabiliriz onu iyi bilmek gerekir. Onun namlusunun içine dakikalarca bakıp, mermileri tek tek topa dizip, yumuşak bir bezle tozunu alıp, krom kaplamasına bir kadının saçını okşar gibi dokunup, bir zaman sonra acaba teninin rengi farklı mı olsaydı, boyu daha mı uzun olsaydı, a aa o da ne? Göz kenarlarında kırışıklıklar mı oluşmaya başladı!! İlk günkü gibi vakit geçirmek gelmezse içinizden... O zaman almayın derim..

Eğer ki satın alırsanız, hayırlı olması dileklerimle..
Saygılar..

Alıntı

Bir tartışma başlatmak istemem ama bir Python'un K yada L frame herhangi bir S&W dan daha düşük standartta olduğunu hiç sanmıyorum.Tercih,zevk ve beğeniler göreceli olmakla birlikte kalite ve standard kavramları kişiye göre değişken olmamalı diye düşünüyorum.
saygılarımla

Alıntı

Bence de Colt bu işin piridir.ABD de rovelver denince Colt number one dır, 2. S&W 3. Ruger dir.
Saygılar
Bence de Colt bu işin piridir.ABD de rovelver denince Colt number one dır, 2. S&W 3. Ruger dir.
Saygılar
Kusura bakmayın ama mesajların 2 kere çıkması benden değil herhalde değil mi?
Kusura bakmayın ama mesajların 2 kere çıkması benden değil herhalde değil mi?

Alıntı

(12-08-2011, 01:42 PM)baracuda77 demiş ki: Sn. Kilimvesaire,
Ben asla hevesinizi kırmak istemem, 2,5'' in günümüz en iyi örneklerinden birine sahipken, daha düşük standartta bir silaha ne gerek var diye yazdık hep. Bu tabiki bir ilgi, sevgi, merak işidir. Hepimiz zaman zaman farklı silah sevdalarına kapılıyoruzdur. Önemli olan bir silaha sahip olduktan sonra o sevgiyi nasıl canlı tutabiliriz onu iyi bilmek gerekir. Onun namlusunun içine dakikalarca bakıp, mermileri tek tek topa dizip, yumuşak bir bezle tozunu alıp, krom kaplamasına bir kadının saçını okşar gibi dokunup, bir zaman sonra acaba teninin rengi farklı mı olsaydı, boyu daha mı uzun olsaydı, a aa o da ne? Göz kenarlarında kırışıklıklar mı oluşmaya başladı!! İlk günkü gibi vakit geçirmek gelmezse içinizden... O zaman almayın derim..

Eğer ki satın alırsanız, hayırlı olması dileklerimle..
Saygılar..

Sayın baracuda77.
Beni sözlerinize hayran bıraktınız nekadar güzel sözler bunlar ,teşekkür ederim .İnanın sanki beni tanıyor gibi yazmışsınız sözlerinizi,ben aynen ifade ettiğiniz gibi biriyim çocuk nasıl sevilir, çiçek nasıl koklanırsa bende silahlarımı öyle severim öyle bakarım onlara.
İlginize ve güzel düşüncelerinize çok teşekkür ederim efendim.

Saygılarımla

Alıntı

Sayın Kilimvesaire,
Bu Pythonu satın aldınız mı?
Aldıysanız hayırlı uğurlu olsun.Almadı iseniz,lütfedip,"purdey_xx@hotmail.com" adresime sizinle temas kurabilmem için bir mail gönderir misiniz?
ilgi ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.
Saygılarımla.

Alıntı

Basit bir soru sorarak sizi zor bir durumda bıraktım galiba?
Artık cevabınızı da, mesajınızı da istemiyorum.Herşey gönlünüzce olsun.
Herkese saygılar.

Alıntı

Sayın purdy.
Çok özür dilerim fakat mesajınızı yeni okudum ,silahı ben almadım fakat bir yakınım aldı.Tekrar özür dilerim .
Kendinize iyibakın efendim.
Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi