Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Colt phyton 2.5 '' Fotoğraflar
[Resim: 1.jpg][Resim: fotograf2.jpg][Resim: fotograf.jpg]

Umarım doğru yapmışımdır!
Evet sonunda siteye fotoğraf yüklemeyi başardım bundan böyle başka fotoğraflarda göreceksiniz.

Almaktan bahsettiğim colt phyton bu. Silahla alakalı yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla...

Alıntı

Sn.Vesaire:
Çok güzel bir parça Allah kötüye kullandırmasın, ama resimlerin çözünürlüğünü biraz küçültürseniz sanırım daha hoş olacak.(600x800 gibi)

Alıntı

Sn.kilimvesaire;

Aldınız mı yoksa? Smile

Sevgiler.

Alıntı

Güzel silah,Ben aynı silahı senelerdir arıyorum.Satan hiç kimseye rastlamadım veya ulaşamadım. yahut nasıl,nereden araştırılacağını bilmiyorum.
Herneyse ,size hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın.

Alıntı

Merhabalar.

Siteye fotoğraf ilk defa yükledim.Bundan böyle daha güzel fotraflar yüklerim umarım .
Silaha gelince ,daha satıcıya bir cevap vermedim ,fiyatını 3000 TL ye bağladık ,benim tamam demem halinde iş bitecek ,fakat üstadların iki 2.5'' ne yapacaksın sözleri açıkcası kafamı karıştırıyor,fakat silahıda almak çok istiyorum ,birkaç gün daha bekleyeceğim .

Saygılarımla.

Alıntı

En azından gümüşay olmadığını görmüş olduk.

Eğer hor kullanılmadı, top zamanlaması düzgün (kolda aşınmalar var) ve sizin 2.5 inç ısrarınız devam ediyor ise biraz pazarlıkla alabilirsiniz...

Alıntı

Sayın baris,
Siz bakınca gördünüz ama ben koldaki aşınmaları ayırdedemedim.
Bundan sonra revolver inceleyecek olanlara referans olması anlamında, aşınma bölgelerini işaret edebilir misiniz?
Saygılarımla

Alıntı

[Resim: fotograf7.jpg][Resim: fotograf14.jpg][Resim: fotograf15.jpg]

Buda başka fotoğraflar...

Saygılar...

Alıntı

(10-08-2011, 11:22 AM)tirendaz demiş ki: Sayın baris,
Siz bakınca gördünüz ama ben koldaki aşınmaları ayırdedemedim.
Bundan sonra revolver inceleyecek olanlara referans olması anlamında, aşınma bölgelerini işaret edebilir misiniz?
Saygılarımla
[Resim: 25python.jpg]

Bu bölgedeki aşınmalar, topun biraz fazla "kovboyca" kapatıldığını ve hor kullanıldığını gösteriyor. Bununla beraber zamanlama kolu ve top kilit mekanizmasının testi, ve tabii ki klasik revolver kontrol listesinin tamamının uygulanmasını tavsiye ederim. Revolver başlığında nasıl kontrol edebileceğiniz konusu var okursanız çok işinize yarar..

Saygılarımla.

Alıntı

Çok teşekkür ederim sayın baris.
Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi