Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sağlık Raporu Alacak Arkadaşların Dikkatine(İstanbul)
(26-06-2020, 05:00 PM)sem demiş ki: En son bütün evrakları bir poşete tıkıp aldılar, iki hafta sonra arayın dediler. Eskiden yazıyı havale ettiriyorduk o da kalkmış. Şimdi başvuru yaptığıma dair elde avuçta birşey de yok.

Sn sem, geçmiş olsun. İnşallah sonu iyi biter. 

Yaklaşık 1-1,5 yıldır sözkonusu şubede kayıt no alma işini kaldırdılar. Geçen sürede ben işlemlerimde bir sorun yaşamadım. Ancak malum, bugüne kadar sorun olmaması bundan sonra olmayacağını taahhüt etmez, tecrübe ile sabittir.

Selamlar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
sem
(12-05-2020, 06:08 PM)sem demiş ki: 10 gün önce İstinye Devlet ve Sait Çiftçi'yi aradım. İkinci bir bildirime kadar rapor düzenlenmiyor. Yukarıdaki mesajları da okursanız eğer içinde bulunduğumuz koşullar bitene kadar rapor uygulaması ötelenmiş durumda zaten...

Merhaba
Bende bugün MHRS randevu sistemi üzerinden Sait çiftçi hastanesinden randevuyu 15 gün sonrasına alabildim. Geçen hafta aradığımda 182 den randevu alabilirsiniz bilgisini almıştım. Bilginize.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
1905sss, ErhanG
(29-06-2020, 06:25 PM)mert.ozen demiş ki: Ben de bugün MHRS randevu sistemi üzerinden Sait çiftçi hastanesinden randevuyu 15 gün sonrasına alabildim.

Çok fark etmiyor. Randevudan bir gün önce mesaj geliyor: "Doktor eksiği nedeniyle randevu günü rapor veremeyeceğiz." Ben iki kez SÇ'den randevu almıştım, her iki de böyle sonuçlandı...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
mert.ozen
Şöyle bir denedim randevu almahı mhrs den. Istanbul'da hiç bir devlet hastanesi 15 gün içinde randevu veremiyor. İlerleyen günlerde bu yogunluk normale doner umarım.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi