Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sağlık Raporu Alacak Arkadaşların Dikkatine(İstanbul)
Çok teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Alıntı

Kendi aile hekimim ile kavga edip rapor alamadiktan sonra,kayinpederin isyeri hekiminden almistim raporu. Sansima doktora esim ile birlikte gitmistim,kayinpeder zaten haber vermisti gelecegimi doktora. Aramizda ki 2 dk suren diyalog;

-Merhaba ben bilmem kimin damadi, yivsiz av tufegi almak icin saglik raporu istiyorum.
*AA evet merhaba, haberim var. Esime donup; nasil psikopat falan degil dimi eh eh eh
-Yok hocam ne psikopatligi, ben rapora kavusmak icin uysal kedi Smile
*Tamam hayirli olsun,kazasiz belasiz kullan...

Insan evladi ile karsilasmak cok onemli bu saglik raporu islemlerinde...

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
sem, drmehmet, Ercan 45, Velcro
Merhaba,

Bugün Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi'ne Bulundurma Silah Ruhsatı Sağlık Raporu için randevu almıştım. 10.30'da olan randevuma 08.30 gibi gittim ve sadece bu haftaya geçerli olmak üzere randevusuz heyet raporu verilmediğini gördüm. Sağlık raporu için gidecek arkadaşlarımızın mutlaka randevu alınması hususuna dikkat etmesi gerekiyor. Yanınızda fotoğraf götürmenize gerek yok, rapor için başvurduğunuzda kamera ile çekip raporunuza ekliyorlar. Sadece randevuya gitmeden önce eczaneden ilaç kullanım belgenizi almanız yeterli olacaktır.

Kredi kartı yada nakit olarak ödenebilen (250 TL) heyet raporu için Dahiliye, Göz, KBB, Nöroloji, Ortopedi ve Psikiyatri Polikliniklerinde muayene olmanız yeterli, herhangi bir soru yada sınav yaptırılmıyor. Randevunuzu sabah için alırsanız 16.30 gibi raporlarınız hazır oluyor. Bu kanaldan öğrendiğim bilgiler çok yardımcı oldu, umarım aktardığım bu bilgilerde diğer silah severlere yardımcı olur. 

Herkese iyi forumlar dilerim Blush

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
xf7er, XXAHMETXX, envr, Gazanfer, Velcro

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi