Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sağlık Raporu Alacak Arkadaşların Dikkatine(İstanbul)
(13-04-2018, 12:45 PM)Tartarus demiş ki:
(11-12-2017, 06:52 AM)hougras demiş ki: Merhabalar,

İstanbul anadolu yakasında ikamet etmekteyim. Daha önce kolaylıkla Sait Çiftçi devlet hastanesinden bulundurma ruhsatı için sağlık raporu almıştım. Sait Çiftçi, devlet hastanesi için durum eskisi gibi mi? O'na göre bugün oraya almaya gideceğim. Aksi halde Maltepe Devlet hastanesine gideceğim. Maltepe Devlet hastanesinden daha önce rapor alan oldumu. Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim.

Sayın hougras,

Rapor alma işleminiz nasıl sonuçlandı? Dün Sait Çiftçi Hastanesine gittiğimde ya 182yi arayıp randevu almamı yada daha erken gelmemi söylediler, saat 10du gittiğimde. 182yi arayarak sonuç elde edemedim, operatörle anlaşamıyoruz adam başka tip heyet raporlarından bahsediyor, silah için gerekli olana randevu alamadım. Oturduğum yere en yakın Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi var, acaba oradan rapor alan oldu mu forumda?
Sn. Tartarus,

Öncelikle söyledikleri gibi erken giderseniz sıra alabilirsiniz, randevuyla uğraşmayın. Sistem öğleden sonraya randevu verebilir, hastane öğleden sonra heyet yok diyecek size.. Saat 6:00-6:30 arası orada olursanız, iyi bir sıra edinirsiniz. Saat 8:30 başlıyor işlemeye sistem. Kendiniz için önemli bir şey ise ruhsat almak, bu hastane en kolayı, çünkü her gün öğlene kadar heyet var. Biraz uykunuzdan feragat edeceksiniz. İyi şeyler için çaba ve zaman harcamak gerekir. Wink

Saygılar,
 
Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Tartarus
Sait Çiftçi Hst den 19.03.2018 de rapor aldım. İnternet üzerinden randevu alarak gittim. Randevusu olanları rapor evrak kaydı sırasında öncelikle çağırıyorlar. Ama siz yine de rapor odasının penceresinin içinde bulunan notluktan bir numara alın ne olur ne olmaz. Saat 07.45 de orada hazır bulundum ilk başvuru sırasında hastanenin hemen arkasındaki eczanelerden ilaç kullanım belgesi istediler (siz daha önce de alabilirsiniz). (2 TL karşılığında eczane sisteme bakarak yazıcı çıktısı aldı... Tüm muayeneleri saat 10.00 da bitirdim. Rapor onayı için saat 12.00 yi bekledim. Tam saatinde raporu verdiler.  Bu kadar... Bilmem yardımcı olabildim mi...?
 
Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Tartarus, yyildiz, alpsaral
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi