Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sağlık Raporu Alacak Arkadaşların Dikkatine(İstanbul)
(19-02-2015, 07:27 AM)ORTAÇ demiş ki: Benim Hamsili'nin ruhsat yenilemesi için sağlık raporu almak için Sait Çiftçi'ye gittim.
Eskiden önce ruhsat şubeye gidip yazı almak ve resim temini gerekiyordu, şimdi dogruden gidip 250 kağıt kesiliyorsunuz, resimi de orada çekiyorlar.
6 doktor 25 dakika, güler yüz raporun alınması da 1 saatte bitti.
Dün güzel bir kar yürüyüşü sonunda gittiğim vergi dairesinde ise dikkar edilecek bir husus var, eğer onceden ruhsat harcı tahhakuku yaptırıp, parayı yaptırmadan vergi borcu yoktur yazısı isterseniz borç çıkıyor. Önce yazıyı alıp, sonra haraç tahakkuku yaptırmak gerek.
Kardan dolayı vergi dairesi boş olduğu için işim hemen bitti.
Saygılar.
Osman

Sait Çiftçi son durum; 29.04.2015 sabah 9:30 gibi oradaydım. Önce kayıt açtırıyorsunuz, sonra 250 TL yatırıyorsunuz. KBB, Nöroloji, Psikaytri, Göz, Ortopedi, Dahiliye muayeneleri yapılıyor. Randevulu hastaların arasından kaynak yapmanız gerekiyor, en büyük sıkıntı bu. Eğer 10:30'a kadar işiniz biterse 11:00'de rapor veriliyor, bu saate yetişmez ise 15:30'da işlem tamamlanıyor. Doktorların hepsi gayet düzgün davranış sergiliyordu.

Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Sağlık Raporu Alacak Arkadaşların Dikkatine(İstanbul) - sem - 29-04-2015, 01:58 PM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi