Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sağlık Raporu Alacak Arkadaşların Dikkatine(İstanbul)
Sn. Kıraç Ata, bir kez de buradan hayırlı olsun diyelim. Pastırmalıya yer ayıramasak ta, bir dahakine telafi ederiz umarım. Smile
(17-04-2012, 10:31 PM)tirendaz demiş ki: Bugün Eyüp Devlet Hastanesinden sağlık raporumu aldım. 96 lira ödedim. Hastane gerçekten çok kalabalıktı ama herhangi bir önyargılı yaklaşımla karşılaşmadım. Sadece bir hekim -göz bölümü- sohbet arasında "hayırdır?" diye sordu, ben de atıcılık sporu ile ilgilendiğimi söyledim.
Normalde saat 11'de silah ruhsatı vb. raporlarla ilgilenmeye başlayabiliyorlar ki nacizane görüşüm haklılar: Gerçekten samimi şekilde çalışan bir ekip vardı hastanede Smile
Rapordan iki nüsha hazırlamak konusunda da son derece yardımcı oldular.
Bilgilerinize sunarım,
Saygılarımla

Sn. Tirendaz, başlamak başarmanın yarısı...Hayırlısı olsun şimdiden.
Bence hemen satın alma belgenizi çıkartıp, bebekten evvel bitirin silah alma işini Smile
(17-04-2012, 10:31 PM)tirendaz demiş ki: Bugün Eyüp Devlet Hastanesinden sağlık raporumu aldım. 96 lira ödedim. Hastane gerçekten çok kalabalıktı ama herhangi bir önyargılı yaklaşımla karşılaşmadım. Sadece bir hekim -göz bölümü- sohbet arasında "hayırdır?" diye sordu, ben de atıcılık sporu ile ilgilendiğimi söyledim.
Normalde saat 11'de silah ruhsatı vb. raporlarla ilgilenmeye başlayabiliyorlar ki nacizane görüşüm haklılar: Gerçekten samimi şekilde çalışan bir ekip vardı hastanede Smile
Rapordan iki nüsha hazırlamak konusunda da son derece yardımcı oldular.
Bilgilerinize sunarım,
Saygılarımla

Sn. Tirendaz, başlamak başarmanın yarısı...Hayırlısı olsun şimdiden.
Bence hemen satın alma belgenizi çıkartıp, bebekten evvel bitirin silah alma işini Smile
Çift mesaj yazmışım Sad

Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Sağlık Raporu Alacak Arkadaşların Dikkatine(İstanbul) - Murata - 18-04-2012, 12:18 AM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 3 Ziyaretçi