Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sağlık Raporu Alacak Arkadaşların Dikkatine(İstanbul)
Bugün saat 11:15 gibi İstinye Devlet Hastanesi'ne girdim. Ufak bir kayıt işleminden sonra kontroller başladı ve saat 12:00 olmadan hastaneden çıktım. Sonra Sn. Murata ve Sn. Redkit'le yemek yedik. Saat 15:00'da tekrar uğrayıp, gönül rahatlığıyla raporumu aldım. Ücret 97,25 TL, hizmet müthiş... Smile Şiddetle tavsiye ederim. Bittabîi bu güzide kurumumuzda da enterasanlıklar var. Psikiyatr neden silah almak istediğimi sorunca, güvenlik maksatlı aldığımı ve silahı dolaba monteli çelik kasada muhafaza edeceğimi söyleyerek ilk tehlikeyi savusturdum. Neden güvenlik maksadıyla silaha ihtiyacım olduğunu merak ettiğini beyan edince de Gazi Mahallesinde oturuyorum diyerek, raporun sorunsuzca imzalanmasını sağladım. Nöroloji servisinde silah ruhsatı almak için orada bulunan takım elbiseli koca koca adamlar topluca kültür/fizik hareketleri yaparak sanıyorum ortamı yumuşattık. Smile
Dışarı çıkınca herkes birbirini tanimamazliktan geldi. Netice olarak kısa sürede ve makul bir ücretle rapor alınabilecek bu hastaneyi rahatlıkla tavsiye ederim.

Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Sağlık Raporu Alacak Arkadaşların Dikkatine(İstanbul) - Kıraç Ata - 17-04-2012, 04:33 PM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 3 Ziyaretçi