Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sağlık Raporu Alacak Arkadaşların Dikkatine(İstanbul)
(14-10-2011, 12:12 PM)sekman demiş ki:
(14-10-2011, 05:50 AM)Avcı41 demiş ki:
(14-10-2011, 04:25 AM)caytmazoglu demiş ki:
(23-07-2011, 12:22 AM)ecorotti demiş ki: 3 yıl kadar önce Üsküdar Devlat Hastanesine muayneye gitmiştim. Ben sırada beklerken pskiyatri bölümüne silah için sağlık raporu almaya ellerinde evraklarla iki(yaşları baya büyüktü) amca girdi. Orada görevli doktor "napacaksınız siz silahı adam mı vuracaksınız?" diye bir çıkıştı adamlara ama hayret ettim. Adamlarda sorun çıkmayıp biran evvel raporlarını almak için ses çıkartmadılar.

Sayın ecorotti;
Doktorun o şekilde çıkışması bir test şeklidir. Kişilerin öfkelerine ne kadar hakim olduklarını ve ne gibi tepkiler verdiklerini ölçmek için kullanılır. Bazı psikayatrisler ve psikologlar bu yöntemi kullanır.
Ama o psikiyatr ne amaçla kullandı bilemeyeceğim.
Saygılarıma...

Anayasal hakkımı kullanıyorum diyince dumur oluyorlar...

Gayet sakin bir tavırla, herşeye burnunu sokan bir doktor var onu vuracam, demek yeterli oluyor...:d

Sn. Sekman , nasıl bir doktorla karşılaştığınıza göre olay değişir bence.Olay şöylede gerçekleşebilirdi ; ''Napacaksınız silahı?Adam mı vuracaksanız?Bakın adam vuracaksanız uygun kalibreyi seçin,öldürücü noktalara ateş açın.Silahınızı temiz tutun tutukluk yapmasın.Hem hangi marka model düşünüyorsunuz?''Big Grin

Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Sağlık Raporu Alacak Arkadaşların Dikkatine(İstanbul) - drufuk - 06-12-2011, 01:16 PM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi