Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÖNCE GÜVENLİK!
Orjinali bozmadan yapılan iscilikde harika. Photoshop uzmanı olmalısınız.
Grafiginizi kaydettim. Teşekkürler.

Alıntı

Sayın Egecaddesi,

Teşekkür ederim. Grafiker değilim, ancak bu sektöre 15 yılın üzerinde destek veren bir firmada çalışıyorum. Dolayısı ile bu tür grafik çalışmalara aşina olan birisiyim. Karınca kararınca birşeyler yapıyorum.

Foruma bir faydam dokunmuşsa ne mutlu.

İyi Pazarlar..

Alıntı

(24-07-2011, 12:55 AM)baris demiş ki: Hem grafik olarak, hem içerik olarak çok başarılı bu posteri, aslına sadık kalarak bu denli başarılı şekilde Türkçe'leştirdiğiniz için ne kadar teşekkür etsem azdır...

Gerçekten sabitlenecek bir konu oldu.

Saygılarımla...

+1

Alıntı

(24-07-2011, 09:33 AM)Egecaddesi demiş ki: Orjinali bozmadan yapılan iscilikde harika... Teşekkürler.

+1.

Alıntı

Sn muharremaltintas, çok başarılı olmuş, elinize sağlık.

Alıntı

Elinize sağlık sn. muharremaltintas.

Alıntı

Çalışmanız gerçekten çok güzel olmuş. Teşekkürler. Bilinçli her silahseverin göz önüne koyacağı türden bir çalışma. Her şeyi bilen abiler için zaten gereksiz, onlar herşeyi bilir.

İyi günler.

Alıntı

Önce güvenlik!...

Üzerinde tekrar tekrar durulması gereken en önemli konu; Güvenlik!...

Hepimiz kullandığımız silahları emniyetli bir şekilde kullanabildiğimizden emin olabilmek için insanların yaptığı hatalardan ders alarak bilgi, meleke ve kabiliyetlerimizi tekrar tekrar değerlendirmek durumundayız...Kendi hataları kabul ve itiraf edebilmek büyük bir erdemdir, kendi hatalarını başkalarını eğiterek onların aynı hataları yapmalarını engellemek için kullanabilmek çok daha büyük bir erdemdir...Her şey eğitim ve öğrenme içindir...Önemli olan şey budur...

İstemsiz Patlamaların Nedenleri;

1. Hatalı veya arızalı silah ve ekipman.
2. Yetersiz eğitim.
2. Eğitim ve tecrübenin yetersiz veya uygunsuz bir şekilde kullanılması.

İstemsiz Patlamaların Meydana Gelme Şekilleri;

1. Kasıt dışı istemsiz patlamalar. Hatalı silah ve ekipmandan dolayı meydana gelen patlamalarıdır.
2. Kaza ile meydana gelen istemsiz patlamalar. Önceden öngörülerek gerekli önleyici tedbirleri almanın mümkün olmadığı durumlarda meydana gelen patlamalardır.
3. İhmalden sonucu meydana gelen istemsiz patlamalar. Yetersiz ve uygunsuz eğitim, emniyet kurallarının ihmali, eğitim ve kabiliyetlerin ötesinde ameliyelerle iştigal etme gibi durumlarda meydana gelen patlamalardır...

Emekle, yürü, koş!...
Önce doğru teknik ve ameliyeler edinilecek...
Doğru olarak defalarca uygulanacak...
Zaman içerisinde meleke haline gelmiş ameliyelerle yavaş yavaş hızlanılacak...

Güvenli, sağlıklı ve huzurlu kalın...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ckenarli
Benden uzun yaşayacaksınız sayın Lupus. Kahaltı yaparken seyredip tam forumluk paylaşım derken siz paylaşmışsınız. Kalp kalbe karşı mı derlerdi Smile

Alıntı

(11-12-2012, 02:07 AM)Alper f92 demiş ki: [Resim: 4E1EF757-E21A-4D86-81EC-282BB74681CB-120...D848A5.jpg]

Tabancanız aşağıdaki üç yerden birisinde değilse, yanlış yerde demektir!...

Şarjörü çıkarılmamış her yarı otomatik tabanca dolu ve atışa hazır kabul edilmelidir ve yukarıda tarif edilen üç yer dışında yeri yoktur...

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ckenarli

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi