Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÖNCE GÜVENLİK!
Exclamation 
Merhaba,

Yeni başlayanlar için silahta güvenlik konusunu işleyen ve görsellik kullanılarak daha anlaşılır hale getirilmiş bir resim. Umarım faydalı olur.

[Resim: ShootingGuide-SG01-Safety.jpg]

Selamlar.

yte

Alıntı

Resim yukleme icin photobucket gibi bir servis kullanirsaniz daha iyi olur. Bu sekilde yaptiginizda resimleriniz gorunmuyor.

Alıntı

(21-07-2011, 06:13 PM)yte demiş ki: Merhaba,

Yeni başlayanlar için silahta güvenlik konusunu işleyen ve görsellik kullanılarak daha anlaşılır hale getirilmiş bir resim.

Umarım faydalı olur.

[Resim: ShootingGuide-SG01-Safety.jpg]

Selamlar,
yte

Küçük bir düzeltme.

Alıntı

[Resim: Shooting_Guide_SG01_Safety_TR.jpg]

Herkese selamlar,

Çok güzel bir anlatım olduğunu görünce, benim de foruma bir katkım olsun diye düşünerek bu anlatımı Türkçeleştirdim. Umarım faydalı olur.

İyi Günler..

[Resim: shootingguidesg01safety.jpg]

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
jeronimo, BBNinca, alpi
Sayın muharremaltintas, elinize sağlık çok başarılı olmuş.

Selamlar,
yte

Alıntı

Sn. arkadaşlar,

Bu tip güvenlik uyarılarına ne kadar önem verdiğimi çeşitli yerlere (yerli, yersiz) sokuşturmalar yapmamdan biliyorsunuzdur.

Keşke benzer şeyleri (mümkünse legal şekilde) silâhlarla uğraşılan yerlerde teşhir edebilsek.

Poligonlar, av malzemesi bayileri, av & atıcılık kulüpleri, ruhsat büroları, silâh tamircileri gibi umumi yerler dışında kendi av odalarımızda, silâh dolaplarımızın kapılarında filân böyle ikazların bulunması çok gereklidir.

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Saygılar,

alikozanoglu

Alıntı

(23-07-2011, 07:35 PM)yte demiş ki: Sayın muharremaltintas, elinize sağlık çok başarılı olmuş.

Selamlar,
yte

+1

Alıntı

Konu son hali ile sabitlenmeye değer bir konu oldu.
Emeği geçen arkadaşların eline koluna sağlık.

Saygılar.

Alıntı

Değerli forum üyelerinin cevapları için teşekkür ederim. Bu değerli forumda çok aktif olmayan bir üyeniz olarak elden geldiğince katkıda bulunmaya çalışıyorum.

İyi Geceler..

Alıntı

Hem grafik olarak, hem içerik olarak çok başarılı bu posteri, aslına sadık kalarak bu denli başarılı şekilde Türkçe'leştirdiğiniz için ne kadar teşekkür etsem azdır...

Gerçekten sabitlenecek bir konu oldu, fotoğrafın baskısını çıkarıp çevreme de yerleştireceğim...

Saygılarımla...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi