Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu silah nedir bilen varmı biz bulamadık
Bu silah cok eski onu biliyoruz 1800 1900 arası uretilmiz.
32 cal
7.65
13 mermi alan ruhsatlı bir toplu silahtır. Antika değerini biçemediler. Menşei ve değeri hakkında bilgi topluyoruz. Satılık değildir.

Alıntı

Eksper değilim ama bununla birlikte seri numarası olmadan , marka model olmadan , sanayi kod ve damgaları olmadan kısacası resim olmadan yalnızca yorum yapılabilir.O da şahısların hayal gücünün el verdiği ölçüde.

Gerçek bilgiye ulaşmak istiyorsanız daha elle tutulur ipuçları lazım.

Alıntı

Sn. lazarus67,

En azından bir iki yönden resim koyarsanız bir kaba tahmin yürütme imkânı olur. Resimler detaylı, yazı, marka, işaret gibi şeyleri gösterirse (bilhassa "macro" modunda) teşhis imkânı artar.

Saygılar,

alikozanoglu

NOT: Forum da evvelce de tanınmayan silâhlar hakkında bilgi sorulmuştu. İsterseniz o mesajları bir inceleyin. A.K.

Alıntı

(12-07-2011, 06:05 PM)lazaruz67 demiş ki: .............ruhsatlı bir toplu silahtır. ............

Fotoğraf koymamışsınız, en azından ruhsatına bakıp markasını söyleseydiniz...

Alıntı

Topa fişekler arkadan giriyorsa fişek yataklarının arka kenarlarında "pim" çentiği var mı? A.K.

Alıntı

Sn.Lazarus67 ;

Silahınız antika ruhsatlı ise ruhsattaki silah bilgilerini paylaşmanız bile yorum yapması için yeterli olabilir .Bu bilmece gibi olmuş . Saygılar..

Alıntı

Üstüne gidilmemesi gereken bir konu galiba Dodgy

Alıntı

Daha önce yayınladıgım konu resim koyamamısdım. sımdı koyuyorum
Silahın özellikleri:
cap:7,65
calipre:36cal
mermi sayısı :13
Bu silah cok eski biz bulamadık rusat var ama ordada yazmıyo
Tabancanın üstünde cok iyi inceleme yapdık ama seri nosundan baska yazı yok silah calısıyo

resimler bu:[Resim: hasta041.jpg][/img][img][Resim: hasta039.jpg][/img][img][Resim: hasta033.jpg][/img][img][Resim: hasta031.jpg][/img][img][Resim: hasta037.jpg][/img][img][Resim: hasta044.jpg][/img][img][Resim: hasta041-1.jpg][/img]

Alıntı

Konudan ziyade yazım kuralları için yardım almanızı tavsiye ederim..

Alıntı

Şimdi keyifle üstadların ve de hassaten ''huysuz ihtiyar''ın yorumlarını bekliyorum.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi