Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UTAŞ UTS-15
Sn. Comert.Ben Merak ettim acikcasi.Fazla ayrintiya girmeden,bizede, yani forum ahalisinede,verebileceginiz bilgiler varsa.Duymaktan sadece mutluluk Duyariz.

Alıntı

Bu adreste paylaşılan videoda 3. jenerasyon UTS-15 ile 1000 fişek attıklarını bir sorun çıkmadığından bahsetmişler.
Konu açılalı bayağı bir zaman olmuş.
Hala forumdan alan kullanan olmadı mı acaba?
Temmuzda gelmesi beklenen Vepr12 için tüfek satın alma belgesi çıkarmaya gittiğimde 2 adet belge düzenlettim.
Benelli biraderlerin yanına bir Vepr 12 ve bir pompalı daha düşünüyorum.
En olmadı ben alırım bir Utas-15 ve forumda incelemesini yaparız Rolleyes
Saygılar.

Alıntı

Bu model ile alakalı bilgiyi bir başkasından aldığım için % 100 böyledir diyemiyorum. Aynı sebepten dolayıda ve Bizzat bu modelin sahibi olmadan ve denemeden de , kötü bir çağrışım yapmaması için açık seçik yazamıyorum. Aslında almayı çok istedim ama vazgeçtim.

Fuardaki Utaş Standı görevlilerinin verdiği bilgiye göre , İsav poligonunda bu modelden bir adet mevcutmuş. Aynı yerden bir kutu fişek alıp deneme imkanıda varmış.

Normalde bu poligonda yivli veya yivsiz tüfek atışlarına izin verilmiyor. Fuar yoğunluğundan dolayı isav standında bu soruya net cevap alamadım , Sadece bu model ile atış imkanı varmı yokmu net bir bilgiyede ulaşamadım .Ama yarın yine fuara gideceğim bu sefer net bilgi alır buraya yazarım ..

Alıntı

İsav da silahı gördüm fiyatını 4000 Tl demişlerdi.Deneme olayını sormadım.Ama önceden poligonda Safirle attırıyorlardı.

Alıntı

isav atış poligonunda UTS 15 var fiyatı 3200 TL düşürmüşler siyah model için böyle modern bir silah için oturup yorum yapmaktansa gidip tüfegi denemek daha mantıklı olsa gerek 3.nesil yani tüm problemler yok edilmiş ve ürün türkiyede hazır hale gelmiş daha ne olsun ki

Alıntı

Sn Yıldız imla kurallarına dikkat ederek yazı yazın, yoksa banlanacaksınız.

Hoş banlanmanızın asıl sebebi foruma utası övmeye gelmeniz de olabilir, biz bu tür olayları çok görüyoruz burada.

Bu silahı elime aldım fotoğraf çektirdim. Samimi olarak söylüyorum gazı olan alsın derim bu fiyata, bence 1000 tl bile etmez çünki.

Alıntı

(09-06-2014, 01:47 PM)turkmenoglu demiş ki: Sn Yıldız imla kurallarına dikkat ederek yazı yazın, yoksa banlanacaksınız.

Hoş banlanmanızın asıl sebebi foruma utası övmeye gelmeniz de olabilir, biz bu tür olayları çok görüyoruz burada.

Yaban TV nin son av ve silah fuarından yaptığı yayınlarda, iki cümleyi bir araya getiremeyen üreticileri,firma sahiplerini görünce insanın aklına gelmiyor değil Big Grin

Saygılar.

Alıntı

Valla yazı şekline bakınca aklıma ilk bu geldi, ne yalan söyleyeyim. Ayar aynı çünki.. Malın kalitesi, firma sahiplerinin söylem düşüklüğü, mevcut yazının ciddiyetsizliği sanki aynı membağdan dökülen inciler gibi..

Alıntı

(01-06-2014, 01:53 AM)comert demiş ki: Bu model ile alakalı bilgiyi bir başkasından aldığım için % 100 böyledir diyemiyorum. Aynı sebepten dolayıda ve Bizzat bu modelin sahibi olmadan ve denemeden de , kötü bir çağrışım yapmaması için açık seçik yazamıyorum. Aslında almayı çok istedim ama vazgeçtim.

Fuardaki Utaş Standı görevlilerinin verdiği bilgiye göre , İsav poligonunda bu modelden bir adet mevcutmuş. Aynı yerden bir kutu fişek alıp deneme imkanıda varmış.

Normalde bu poligonda yivli veya yivsiz tüfek atışlarına izin verilmiyor. Fuar yoğunluğundan dolayı isav standında bu soruya net cevap alamadım , Sadece bu model ile atış imkanı varmı yokmu net bir bilgiyede ulaşamadım .Ama yarın yine fuara gideceğim bu sefer net bilgi alır buraya yazarım ..

Sayın Cömert, İSAV poligonunda 2 adet UTS-15 i , isteyenlerin deneyip test etmesi için kullanıma sunuldu.

Alıntı

Sayın Cömert, İSAV poligonunda 2 adet UTS-15 i , isteyenlerin deneyip test etmesi için kullanıma sunuldu.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi