Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
H&K P7 M13
Artık antika sınıfına giren H&K P7 M13 tabancasını satan varmı Smile ?

Alıntı

Antikalar kıymetlidir sayın mustafa1 o yüzden kimsenin değerli bir antikayı satacağını düşünmüyorum. Smile

Alıntı

Sayın mustafa1;
Sora, sora Bağdat bulunur.
İlanınızı güncel tutmanızı tavsiye ederim.
Aradığınız silahın resimini yüklerseniz, silahı tanımayan
arkadaşlar olabilir. Bakarsınız birisi, bir yerde gördüğünde
size bilgi verebilir.
Saygılarımla.

Alıntı

Sayın mustafa1,

bu bağlantının altında göreceğiniz 3 P/M13 ten ikisini, sayın serdaraktas satacak diye biliyorum. Sterling ve HK damgalı oanlar ABD ithali, diğeri, sanırım, MKEK çıkışlı.

Fiyat olark, yanılmıyorsam 3500 USD civaruı bir rakam telaffuz ediliyordu.

Onca yıl mahzun mahzun size vitrinden baktı bir Raptor misali, ilgilenmediniz, üvey evlat muamelers yaptınız. Şimdi kıymete bindi değil mi? ;-)

Alıntı

(28-06-2011, 01:41 PM)evrenay demiş ki: Sayın mustafa1,

bu bağlantının altında göreceğiniz 3 P/M13 ten ikisini, sayın serdaraktas satacak diye biliyorum. Sterling ve HK damgalı oanlar ABD ithali, diğeri, sanırım, MKEK çıkışlı.

Fiyat olark, yanılmıyorsam 3500 USD civaruı bir rakam telaffuz ediliyordu.

Onca yıl mahzun mahzun size vitrinden baktı bir Raptor misali, ilgilenmediniz, üvey evlat muamelers yaptınız. Şimdi kıymete bindi değil mi? ;-)

Hangi bağlantı? Smile

Alıntı

Artık bağ makaslarının kıymetini bilmeye başladılar.

İyi günler.

Alıntı

(28-06-2011, 05:51 PM)BekciHursit demiş ki: Hangi bağlantı? Smile

Multi tasking yapacağım diye, on tane işi aynı anda yapmaya çalışırsan olacağı bu.

Bağlantı burada sayın bekcihursit: http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=7087

Alıntı

Sn. Evrenay,
Zat-ı alinizi halen bekliyoruz, Sn. Serdaraktas'ı beraber ziyaret edip (malum, kendisi bizden sayıca üstün olmasından bizim gitmemiz icap eder Smile ) hem tanışmış hem de P7 team' in ilk adımını atmış oluruz. Beşi bir yerde fotosu güzel olur. Big Grin

Alıntı

Efendim ben de Kenya'da bir tane P7M13 buldum bu arada. En kısa süre içerisinde fotoğraflarını forumda paylaşacağım.

Umarım Pazar günü Karamürsel'de yapılacak olan yarışmaya geliyorsunuzdur. P7M13 lerin kıymeti en güzel yarışmalarda anlaşılıyor Big Grin .

Alıntı

Size katılıyorum, müsabakalarda sabit namlunun bariz bir üstünlüğü var, fakat sizin kabiliyetinizi yabana attığımı düşünmeyiniz. Pazar malesef başka programım olduğunda gelemiyorum... Başka sefer inşallah.

Yeni P7 niz hayırlı, uğurlu olsun. Allah kötüye kullandırmasın. Ben güdük kaldım, 1 tanecik P7 im var.
En kısa zamanda bir P7M8 bulup öne geçmem lazım Big Grin

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi