Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankarada Yivsiz Tüfek İle Atış Yapmak İçin Poligon
Sn. Tej06 bölge ava açık olsa bile avbis sisteminden kota almanız gerekebilir milli parklar denetimine dekgelirseniz para cezası kesebilirler

Alıntı

Sn. Gazanfer1910 bilgi için teşekkür ederim.
Saygılar

Alıntı

Sayın forumdaşlar malumunuz üzere Ankara'da yivsiz tüfek poligonumuz yoktu. Bir silah sever abi bu ihtiyacı karşılamak için böyle bir atılımda bulunmuş bugün kendilerini ziyaret ettim güzel bir açık hava poligonu yapıyorlar yüzde seksen ölçüde bitmiş ince işçiliği kalmış gibi şuan.
normal poligonun yanı sıra 3 adet trap makinasıyla trap atış sahası ve hareketli tavşan ve domuz hedefleri olanbir poligon yapıyorlar. Pandemi durumundan dolayı işler biraz aksamış olsada iki aya kadar faaliyete geçeceklerini belirttiler.

Poligonun resimlerini ve adresini izin almadığım için paylaşamıyorum fakat merkeze 60 70 km civarı bir mesafede bir konmumda ve ulaşımı gayet rahat.

iki aya kadar tamamlandığında adres ücret bilgilerini ve konumu muhakkak paylaşacağım.

Saygılar.

Alıntı
14 üye teşekkür etti:
Militia_747, yyildiz, ErhanG, 1905sss, Ahmet Özalp, red, Tellioglu, sem, axoy68, tirendaz, Murphy, T.T.BOY, muradim_06, Casky
(23-08-2020, 06:34 PM)tej06 demiş ki: Sayın forumdaşlar malumunuz üzere Ankara'da yivsiz tüfek poligonumuz yoktu. Bir silah sever abi bu ihtiyacı karşılamak için böyle bir atılımda bulunmuş bugün kendilerini ziyaret ettim güzel bir açık hava poligonu yapıyorlar yüzde seksen ölçüde bitmiş ince işçiliği kalmış gibi şuan.
normal poligonun yanı sıra 3 adet trap makinasıyla trap atış sahası ve hareketli tavşan ve domuz hedefleri olanbir poligon yapıyorlar. Pandemi durumundan dolayı işler biraz aksamış olsada iki aya kadar faaliyete geçeceklerini belirttiler.

Poligonun resimlerini ve adresini izin almadığım için paylaşamıyorum fakat merkeze 60 70 km civarı bir mesafede bir konmumda ve ulaşımı gayet rahat.

iki aya kadar tamamlandığında adres ücret bilgilerini ve konumu muhakkak paylaşacağım.

Saygılar.

Kazan diye bir tahminde bulunabilir miyim? Smile

Alıntı

Sn Murphy malesef yanlış tahmin.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Murphy
Bakarsınız iyi haberler iki olur o zaman Smile

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Sabri
İnşallah olur çok sevinirim tüfeğimiz ev hapsinden kurtulur .

Alıntı

(23-08-2020, 06:34 PM)tej06 demiş ki: Sayın forumdaşlar malumunuz üzere Ankara'da yivsiz tüfek poligonumuz yoktu. Bir silah sever abi bu ihtiyacı karşılamak için böyle bir atılımda bulunmuş bugün kendilerini ziyaret ettim güzel bir açık hava poligonu yapıyorlar yüzde seksen ölçüde bitmiş ince işçiliği kalmış gibi şuan.

Saygılar.
Merakla bekliyoruz

Alıntı

Saygılar.
Merakla bekliyorum açıldığı gibi her ay giderim. Uydudan yer arayıp, dağ tepe gezip şehir aracımın tampon altını kırıp sürtmekten bıktım. Sadece trap ve yivsiz tüfekler için mi olacak? Yivli tüfeklere, tabancalara da açık olmasının yasal bir engeli var mı?

Alıntı

Inşallah bir an önce açılır. Ankara'da hafta sonunda deşarj olabileceğimiz başka bir faaliyet yok.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi