Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankarada Yivsiz Tüfek İle Atış Yapmak İçin Poligon
Ava açık ve kapalı alanlar haritası;

[Resim: ankara_zps398cacaa.jpg]

8269x5903 ölçülerindeki harita.

Alıntı

(10-10-2014, 05:51 PM)asuspc demiş ki: Bittimi bitmedi yeni silah alanların öncelik atışlarını bekleyeceksiniz.En kötü ihtimal poligon yoğunluğundan o gün atış yapamaz yada yarım günlük yol belgeniz içerisindeki saatlerde işiniz çıkar.

Sn. Asuspc; boşuna yol belgesi almayın efendim. Dün Gazi Ünv. den çıkıp Mke de soluğu aldım, 2 ay daha dışardan gelenlere kapalıymış. Hevesim kursağımda kaldı.

Alıntı

Sayın Ruhsuz, daha önceki yaşadığım prosedürlerden dolayı birkaç yıldır almıyorum.En son Walther'imi aldığımda deneme amaçlı poligondaydım.Birdaha ne zaman giderim bilmem.Tüfek ve havalı ile atışa devam.

Alıntı

Herhalde 1 yılı aşkın süredir poligina gidemiyorum. Bhp fişek yüzü görmüyor..

Ancak çare yivsizde. Ava kapalı alanlar dışında, meskun mahalden pek uzak yerlerden başka çare yok..

Alıntı

Sabahtan beri kendimi zor tutuyorum.Havalı tüfeklerim ve yeni slug namlu alıp taktığım phenoma bana bakıyor .Tabancalar mahsun bir şekilde bakıyorlar,lakin kaderleri ev hapsi.İyi bir arazi aracı şart .

Alıntı

İstanbul'luların Ankara'da yaşayamama sebeplerinden biri de buymuş demek. Smile

Şair Yahya Kemal bile demiş ya hani Ankara'nın en çok İstanbul'a dönüşünü severim diye.

Ankara'lı forumdaşlara selamlar ve sabırlar.

Alıntı

Çok şükür Bursa'ya geri dönüyorum, koskoca Bursa'da nasıl olur da bir tek özel tabanca poligonu olur diye hayıflanıyorken inanın şükreder oldum.
Sn. Cnrbt'e katılmamak elde değil. Gerçekten de Allah sabırlar versin Ankara'lı silahseverlere...

Alıntı

Bendeki tüfek sahiplik belgeli. İzmir çevresinde boş alan çok. Her gitmeye 50 tane atıp geliyorum. Jandarma le sorun yaşamadık şimdilik. Zaten polis bölgesi dışındayız.

Aslında forum bir düzenleme yapsada toplu atışa gidilebilir.

Alıntı

Sayın üyeler,Ankara da hala yivsiz tüfek ile atış yapılabilecek poligon yokmudur? Yok ise şartlara uygun arazi-bölge tavsiyesinde bulunurmusunuz?Saygılar.

Alıntı

Poligon maalesef yok. Ben atış yapacağım yerleri 500 metre çevresinde ev olmayacak şekilde seçiyorum. Genellikle Çubuk tarafında yapıyorum. Çevre ilçelerde bunun gibi bir çok arazi bulabilirsiniz. Gölbaşı tarafında da bir çok arazi mevcut.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi