Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankarada Yivsiz Tüfek İle Atış Yapmak İçin Poligon
Sayın Forum Üyeleri,
Yarın bir akrabamı ziyaret için Ankaraya gideceğim. Giderken tüfeğimide götüreyim diyorum. Ankarada Yivsiz tüfeğimle atış yapabileceğim bir poligon var mı ?

Ayrıca salı günü MKEK nun poligonuna gitmeyi planlıyorum. Tavsiye eder misiniz ? Envanterde hangi silahlar var ? Fiyatları nasıl ?

Herkese çok teşekkür ederim.

Alıntı

Sn. passatcan Ankara da tüfek ile atış yapılacak poligon yok, ya da şu ana kadar ben duymadım. MKE poligonu gayet güzel gitmenizi tavsiye ederim, envanter hakkında bilgim yok. Saygılar..

Alıntı

Sn.Passatcan
Ben Perşembe günü MKE poligona uğradım. Envanteri tartışmasız gördüğüm poligonlardaki en geniş envanter diyebilirim.Yanlız atış eğitmenlerinden bazıları izinde, tek eğitmen vardı. Bu da bir hayli yoğunluğa yol açmıştı. Vaktim kısıtlıydı, benden önce sıra bekleyen 6-7 kişi vardı, bilginize...

Alıntı

Sayın Braveman, ve Sayın ozkanx7
Poligona bir bayan arkadaşımı götüreceğim. Kendisi ilk kez silah kullanacak. MKEK nun poligonu o açıdan uygun mudur ? Çok fazla maganda tarzı adam geliyor mu ?

Alıntı

Sınıflandırma yapmayayım da şöyle bir bilgi vereyim; silah satın almaya haiz her türlü insan MKE'ye silah satın almaya gelebiliyor ve ilk satın aldıkları silahı denemek için mecburen poligon kısmına giderek atış yapıyorlar.
Tesis olarak değerlendirecek olursak ben eski halini bilemiyorum ama yenilenmiş hali mekan olarak gayet güzel.

Alıntı

Anladığım kadarıyla MKEK da epeyce bir kalabalık oluyor. Peki Oyak ne durumda ? Bildiğim kadarıyla yeri Balgatta. Oyağı tavsiye eder misiniz ?
Arkadaşlar bu arada şu an bavulumu hazırlıyorumda, sizce benim yivsizi götürsem atış yapabileceğim kırsal alan bulabilir miyim ?

Alıntı

Sn.passatcan,

atış yaparken meskun mahal dışına çıktığınızdan emin olmanızı ve yoğun nüfuslu bir bölgede olduğunuzu unutmamanızı nacizane tavsiye ederim.Kırsalda atış yaparken ava yasak bölgeler ve av suçları unsurlarını da atlamayınız aksi halde atış keyfinizin zehir olması uzak bir ihtimal olmayacaktır.

Saygılarımla.

Alıntı

Sayın Forum Üyeleri,
Bugün MKE nin poligonunda 25 tane atış yaptım. Atışlarda Sig Sauer P228 i kullandım. Öncelikle şunu söylemeliyimki Melih ağamız bu işi biliyor. Sig Sauer hakikaten bugüne kadar kullandığım bence en iyi silah. Gerçi mukayese edebilecek kadar fazla çeşitte silah kullandığım söylenemez ama ( BHP, Beretta 92 FS,Zigana T , Zigana K , Walther P99 AS ve SW marka 2.5 namlulu revolver) benim gibi tabancalarda tecrübesi çok kısıtlı biri için bile kullanımı çok rahat. Mustafa hocamız ise gerçekten çok ilgili. İnsan hakikaten kendini evinde hissediyor. Tesis ise bugüne kadar gittiğim en iyi tesisti bence. ( Bundan önce Silah Dünyası'nın İstanbul Avcılardaki poligonunda RESPORT poligonunda ve Yakacıkta atış yapmıştım). Otopark sorunu kesinlikle yok. Fiyatları ise epeyce makul. Herkese Tavsiye Ederim.

Alıntı

Sayın forum üyeleri,

Konuyu yeni başlık açmamak için diriltiyorum. Şuan Ankara' da av tüfeğim ile atış yapabileceğim kapalı yada açık poligon var mıdır?

Teşekkür ederim.

Alıntı

Değerli Forum Üyeleri;

Ankara' da av tüfeği ile atış yapabileceğim poligon tavsiyesinde bulunur musunuz?

Ayrıca ücretleri hakkında bilgi rica ediyorum.

Teşekkür ederim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi