Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sifter dağı ve şişelerle antrenman
Sn.evrenay;atışlarımı 15 metreden yaptım.

Saygılar...

Alıntı

(23-06-2011, 03:20 AM)madenci08 demiş ki: Sanki kütükler özellikle bu iş için yapılmış gibi bir izlenim bıraktı bende.Ayrıca atıştan sonra cam parçalarını toplamanız takdire şayan.Cam organik bir malzeme olduğu doğayı kirletici bir özelliği yok ama özellikle yaz aylarında mercek etkisi yaratarak orman yangınlarına neden olabiliyor.Ayrıca üzerine düşerseniz ciddi yaralanmalara da sebep olabiliyor.Tabii terlikle gezmediğinizi varsayıyorum SmileO zaman sadece cam değil pek çok (orman içerisindeki) anti personel mayını olabiliyor.Smile

Sn madenci08, Artvin veya Trabzon için tam olarak emin değilim ama Rize için şunu belirteyim. Yaz ayları da olsa mercek etkisi ile cam parçası orman yangınına sebep olmaz. Çünkü yazın bile orman ıslak-nemli bir durumdadır. Zaten Doğu Karadeniz'de pek orman yangını olmaz. Ancak tabii ki cam parçasını geride bırakmamak lazım, sadece insanlar için değil evcil olsun yabani olsun hayvanlar içinde bir tehlikedir.

Bu vesile ile foruma yeni katılan arkadaşlara hoşgeldiniz der ve bu güzel anları bizimle de paylaştığınız için tüm ekibe teşekkür ederim.

Alıntı

sn. nutkey; öncelikle temenninniz için teşekkürederim. Patent konusunda haklı olabilirsiniz bağışlayın. Sanırım çevremdeki halk dilinde konuşulan bir bilgiyi foruma yansıttım. Üretmeye başladığı ilk silahlardan deseydim daha sağlam bir yaklaşım olurdu. Eklediğiniz patent belgeleri içinde ayrıca teşekkür ederim. Elimdeki zig m 1911 45 acp orjinal colt olmasada bu bilgi benim için çok değerli oldu. Daha öğrenecek çok şeyim var diyerek size saygılarımı sunarım.

Alıntı

Sn.blacksea;çok sağolun eksik olmayın.

Saygılar...

Alıntı

Sayın Fuat_61,
Müsadeniz ile sizin şişe antrenmanınıza ben de bir çalışmamı eklemek istiyorum.
Hatırlarsanız, şişeleri önüme siz dizmiştiniz. Smile
Yanlış hatırlamıyor isem, burası Zangarya Boğazı ile Acısu Yaylası arasındaki vadi olmalı?..

[Resim: th_yaylaalper3ie.jpg]

Saygılarımla.

Alıntı

Sn.Alper f92;Şişeleri ben dizmiştim.Kamera kaydını da ben çektim.Ben bu senaryoyu
size sürekli yapıyorum.Araba durur durmaz sizi hedefle başbaşa bırakıveriyorum.Hakkınızı
helal edin.Ayrıca beni kırmayıp bana ayak uydurduğunuz için çok teşekkür ediyorum.
Atışlarınıza gelince,yoğun sis altında gayet başarılı bir perfonmans sergilediniz.Tebrikler.

Saygılar...

Alıntı

Sayın Fuat_61;
Hani derler ya, el mahkum. Bu tarz durumlarda, yapa bileceğim, başka hiç bir şey yok. Smile
Olmadık anlarda, çabucak bir hedef oluşturuyorsunuz. Atılacak dediğinizde, el mahkum
bizde atıyoruz. Smile
İşin espirisi bir yana, gerçekten bu tavrınız çok hoşuma gidiyor.
Üşenmeden, onca şişeyi, hedef potansiyeli olan bir çok cismi, toplayıp dağın başında, hedef
kurmak, ve yaptığınız hedefi arkadaşlarınıza sunmanız, gerçekten taktire şayan.
Bir kez daha, size teşekkür ederim.
Saygılarımla.

Alıntı

Değerli forum üyeleri;
Sayın Fuat_61'e ait, bir video buldum.
Bu video'da tek el ile 12,13 metre arası bir mesafede, yere sabitlenmiş, iki çubuk,
çubukların ucunda birer şişe Smile
İlk şişe vurulurken gözükmüyor. Çekimi yapan arkadaş, atışı yakalayamadı.
Ama, şişe vurulunca, çıkan dumanı görebilirsiniz.

[Resim: th_Filmim.jpg]
Umarım beyenirsiniz.
Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi