Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RUGER P Serisi
werty34 demiş ki:Selam aranıza yeni katıldım, uzun zamandır forumlarınızı okuyorum, bir çok eksiklerimi sizin sayenizde tamamladım. Benim de bir Ruger kullanıcısı olarak bir sorum olacak, P85 kullanıcısıyım, bir polis abimden bana geçti, hemen hemen 5 yıldır bende, bugüne kadar '' tık '' yok yola devam etmekte ama bu silahlar hakkında kalite yönünde iç açıcı, yani tatmin edici bir cevap alamadım. Sayın lupus yukarıda açıklama yapmışsınız gerçi ama benim şahsen midem bulandı, çok da seviyordum silahımı, şimdi elimden çıkaracam sanırım... Siz ne dersiniz ?
Ruger ' in ince işçiliği çok düzey değildir, basit ve ucuz tekniklerle üretilir, toleransları gevşektir, ancak kolay kolay arıza vermeyen, kırım yaşamayan ve tutukluk yapmayan bir tabancadır. Eğer tabancanızı seviyor ve makul de bir fiyata aldıysanız, bütçeniz de ksııtlı ise, hiç kıpırmayın derim...
werty34 demiş ki:Bir de bu Rugerlerde genelde şarjör çıkarma mandalı tek tarafı düşüyor, benimki de düştü nerden bulabilirim bu mandalı ? Yaptırmak istemiyorum, orjininal, istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Ankara ve İstanbul ' daki silahçılara, özellikle de Ankara YIBA ve İstanbul Mercan' a bakarsanız, büyük ihtimalle eliniz boş dönmezsiniz...

Alıntı

testere16 demiş ki:selam lupus
ben ilk silahımı almak üzereyim bir adet ruger p89 buldum çokta şekli hoşuma gitti sen ne dersin ilk silahım için sence uygunmudur
saygılarımla

Sayın testere 16, sanırım imla kuralları ve "hitap tarzı" konusunda biraz daha dikkatli olmanız gerekmekte!!

Alıntı

meftae demiş ki:
testere16 demiş ki:selam lupus
ben ilk silahımı almak üzereyim bir adet ruger p89 buldum çokta şekli hoşuma gitti sen ne dersin ilk silahım için sence uygunmudur
saygılarımla

Sayın testere 16, sanırım imla kuralları ve "hitap tarzı" konusunda biraz daha dikkatli olmanız gerekmekte!!

Sn. Meftae, arkadasın mesaj tarihine bakarmisiniz Smile

Alıntı

Big Grin Sayın Kara, sanırım mesajı yazarken, tüm dikkatimi "nazik olabilmeye" harcamışım Big Grin uyarınız için teşekkür ederim.

Alıntı

selam verdigin bilgiden dolayı tekeşkür lupus şimdi rahatladım biraz pinpirik makul bir fiyat derken buradaki verilen fiyatların çok üstünde aldım gerçi o kadar önemli degil fiyat konusu yeterki içime sinsin mercen yokuşunda bakmadıgım yer kalmadı emin içtenede gittim zor bulursun dedi bana istersen yaptırabilecegini söyledi eski bir dostum kendisi ben orjin istedigim için kabul etmedim başka öerebileceginiz bir yar varmı tamircilerde bulunmuyor zararı varmı sizce estetik dışında

Alıntı

Şaka gibisiniz Sn werty34. Sizden çok değil bir saat önce yazılan yukarıdaki mesajları görmediniz sanırım.

Alıntı

werty34 demiş ki:selam verdigin bilgiden dolayı tekeşkür lupus şimdi rahatladım biraz pinpirik makul bir fiyat derken buradaki verilen fiyatların çok üstünde aldım gerçi o kadar önemli degil fiyat konusu yeterki içime sinsin mercen yokuşunda bakmadıgım yer kalmadı emin içtenede gittim zor bulursun dedi bana istersen yaptırabilecegini söyledi eski bir dostum kendisi ben orjin istedigim için kabul etmedim başka öerebileceginiz bir yar varmı tamircilerde bulunmuyor zararı varmı sizce estetik dışında

Vallahi helal olsun.Ilkokul diplomanizin bile oldugundan süpheliyim sn.(!)werty34.

Alıntı

şaka degil gerçegim diplomayla buradaki konunun ne alakası var haaaa imla kurallarına uymadan yazıyorsam bunun sebebi kaale almamam çokta önemli degil benim için burası bana yer tarif ediyorsunuz madem bir iyilik yapacaksınız tam yapın ben bulamadım diyorum açık adresini verin gidip alayım bunu sormak suçmu madem yardımcı olunmayacak buranın ne anlamı kalıyorki geyip muhabbetini her yerde yapıyoruz araştırmayı ise teknoloji önümüzde tıklıyorsun geliyor ekrana bu arada ben mimar sinandan mezunum iç mimarım cevap yazmanızada gerek yok bilgileriniz sizin olsun insanın midesini bulandırmaktan başka bir şey yaptıgınız yok zaten birde anlasanız bari neyse diyecegim kalın saglıcakla...!

Alıntı

werty34 demiş ki:şaka degil gerçegim diplomayla buradaki konunun ne alakası var haaaa imla kurallarına uymadan yazıyorsam bunun sebebi kaale almamam çokta önemli degil benim için burası bana yer tarif ediyorsunuz madem bir iyilik yapacaksınız tam yapın ben bulamadım diyorum açık adresini verin gidip alayım bunu sormak suçmu madem yardımcı olunmayacak buranın ne anlamı kalıyorki geyip muhabbetini her yerde yapıyoruz araştırmayı ise teknoloji önümüzde tıklıyorsun geliyor ekrana bu arada ben mimar sinandan mezunum iç mimarım cevap yazmanızada gerek yok bilgileriniz sizin olsun insanın midesini bulandırmaktan başka bir şey yaptıgınız yok zaten birde anlasanız bari neyse diyecegim kalın saglıcakla...!

"semer"

Alıntı

werty34 demiş ki:şaka degil gerçegim diplomayla buradaki konunun ne alakası var haaaa imla kurallarına uymadan yazıyorsam bunun sebebi kaale almamam çokta önemli degil benim için burası bana yer tarif ediyorsunuz madem bir iyilik yapacaksınız tam yapın ben bulamadım diyorum açık adresini verin gidip alayım bunu sormak suçmu madem yardımcı olunmayacak buranın ne anlamı kalıyorki geyip muhabbetini her yerde yapıyoruz araştırmayı ise teknoloji önümüzde tıklıyorsun geliyor ekrana bu arada ben mimar sinandan mezunum iç mimarım cevap yazmanızada gerek yok bilgileriniz sizin olsun insanın midesini bulandırmaktan başka bir şey yaptıgınız yok zaten birde anlasanız bari neyse diyecegim kalın saglıcakla...!
Asıl sorun da bu zaten, kaale almamak...
Başka insanların değerlerini kaale almayan insanları kaale almaya da gerek yok...

Tam yurt dışından ülkemize de sevkiyat yapan ve Ruger fabrika parçalarını da envanterinde tutan bir sitenin, direk parçayı içeren linkini yazmak üzere konuya baktım ki, Sn.melihaga gerekeni yapmış, ne diyebilirim ki, yazık...Sad

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi