Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leica ER Riflescopes
Değerli arkadaşlar.Kaliteli silah dürbünleri arasında Leica nın ER serisi silah dürbününden hiç bahsetmedik.Bilen alıp kullanan ve yakından tanıyan arkadaşlar görüşlerinizi yazarmısınız müsbet veya menfi.(çok becerikli olduğum için foto yükleyemedim bağişlayınız lütfen) b civan bşk /Yusufeli

Alıntı

Leica'nın mesafe ölçerini ve mesafe ölçen el dürbününün kullandım, ama riflescope unu hiç görmedim, duymadım. Saygılar.

Alıntı

Laica'nın rifle scope'larını buradan inceleyebilirsiniz.

İyi günler.

Alıntı

Arkadaşlar Leıca silah dürbünlerini kendimi yapıyor yoksa fason mu üretiliyor almak istesek markaya ne kadar güvenebiliriz.Hayırlı ve kazasız yeni av sezonu dilerim.

Alıntı

Leica, cam ve mercek üretir. En kaliteli firmalardan birisidir. Leica dürbünleri bilmemekle birlikte, bu marka genelde mercek sistemlerini verir, mekanik aksamları başka firmalar üretir. Leica lensli bazı cep telefonları, mikroskoplar, fotograf makinaları var. Leica markasını görürseniz, lenslere güvenirsiniz, mekanik parçaların sorumluluğu başkasına aittir.

Alıntı

Leica mikroskoplarının tamamını kendisi yapıyor, başka firmalara lens vermiyorlar.

Ama cep telefonları ve kameralar için konu başka tabii..

Alıntı

Sy baris bey.Başka firmalara lens vermiyorlar demekle silah ve el dürbünlerini bizzat kendıleri yapıyor demektir.

Alıntı

Leica herkese lens verir. Mikroskop ve dürbünleri kendisi yapıyor.

Alıntı

(27-08-2013, 01:00 PM)CivanBaşkanYUSUFELİ demiş ki: Sy baris bey.Başka firmalara lens vermiyorlar demekle silah ve el dürbünlerini bizzat kendıleri yapıyor demektir.

Mikroskop için konuşuyorum,

yoksa piyasada Leica lensli envai ürün bulunmakta zaten...

Alıntı

Bir yerde okumuştum (hatta o yazıyı kesip sakladığımıda hatırlıyorum) 2.dünya harbinde Leica nın fafrikasını düşmanlar bombalamaktan vaz geçmişler.Fabrikanın yüzü hürmetine koca şehir bombalanmaktan kurtuldu diye yazmıştı.Demek ki gönül rahatlığıyla ürünlerden alabiliriz artık Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi