Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neden, Niçin, Nasıl, Hangi, SW...
Arkadaşlar daha önce her marka için bu başlığı açalım demiştim Beretta da açtım, şimdi de SW için açıyorum, SW revolver ve yarı otomatikleride buradan yazabiliriz...

hadi arkadaşlar parmaklar klavyelere...

Alıntı

Smith Wesson benim için ''revolver'' anlamına gelir..Belki Amerikan markası olmasından ve Colt 'un sahip olduğu 1911 gibi bir kült yarıotomatik yaratamamasından ileri gelmektedir bu algı..

Alıntı

Alıntı: Smith Wesson benim için ''revolver'' anlamına gelir.
Kesinlikle.

Alıntı

LUPUS demiş ki:
Alıntı: Smith Wesson benim için ''revolver'' anlamına gelir.
Kesinlikle.

neden?

Alıntı

Smih Wesson otomatiklerinin yerini alabilecek pek çok Avrupalı veya bir kaç Amerikalı varken, revolverlerinin yerini alabailecek kalite ve ekonomi dengesinde başkaca bir seçenek yoktur.

Alıntı

peki SW yarıotomatiklerin çelik kalitesinde olan kaçtane firma var, örnek 5906 nın muadili hangisi...

Alıntı

melihaga demiş ki:peki SW yarıotomatiklerin çelik kalitesinde olan kaçtane firma var, örnek 5906 nın muadili hangisi...

Sig Sauer..220 mesela..

Alıntı

nurikilligil demiş ki:
melihaga demiş ki:peki SW yarıotomatiklerin çelik kalitesinde olan kaçtane firma var, örnek 5906 nın muadili hangisi...

Sig Sauer..220 mesela..

p220 - 5906

eminmisin...

Alıntı

220' yi genel anlamda Amerikan pazarında yerlilerle rekabet edebildiğini bildiğim için ''misalen'' yazdım sn. ağam. 9 mm para olarak soruyorsan paslanmaz çelik herhangi bir Sig modeli bir Sw nin yerini tutabilir bence..

Alıntı

nurikilligil demiş ki:220' yi genel anlamda Amerikan pazarında yerlilerle rekabet edebildiğini bildiğim için ''misalen'' yazdım sn. ağam. 9 mm para olarak soruyorsan paslanmaz çelik herhangi bir Sig modeli bir Sw nin yerini tutabilir bence..

valla ben açıkcası Sig Sauerciyim ama SW ninde hakkını yememek lazım, 8 yılda 5906 yı çizmeyi başaramadım...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi