Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ABD tabanca fiyatları
19-07-2011, 02:15 PM
RE: ABD tabanca fiyatları
http://www.gunsamerica.com/
bilenler bilir,en iyi sitelerden birisi
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
29-07-2011, 04:07 PM
Arkadaşlar değil bu fiyata 2 katı fiyatada satılsa alıcı olduğu müddetçe hiçbir malın fiyatı düşmez , mesela burada satılan tabancaların bazısı neden pahalı bazısı neden ucuz hiç düşündünüz mü? Ucuz olana talep daha az olduğu içindir! Onun için ucuz silah diye boşuna hiç hayal kurmayın, genel düşüncede 1. derece önceliği olmayan bir metanın ucuz veya pahalı olmasının bir önemi (ne yazıkki) yok!Bu şekilde talep oldukça da fiyat artışı bekleyin, düşmesini aklınıza bile getirmeyin!
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
29-07-2011, 10:47 PM
Düşünüyorum da canım Ülkemde diğer ülkelerden daha ucuz olan bir şey var mı diye (insan hayatından başka). Bilen varsa söylesin içimiz rahat etsin.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar.
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
01-08-2011, 01:49 PM
Efendim Glocku karaborsada vatandasa 5000dolara cakmasinlarda,birakin herzaman mkekde 2500usd ye bulunsun..glock sig sauer gibi ikinci el silahlar mkek satis fiyatinin iki katina alici bulabiliyorsa,buna karaborsa (saticilar)pazari denir.Eger Mkek ve devletimiz sIksIk, bol ve cesitli silah ithal izni verirse bu duzen kirilir.Herzaman belli makul bir fiyat altenatifi olursa ,talep yuksekliginden olan pahaliligi silahsever gogusler.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
02-08-2011, 10:07 AM
Kahroluyorum.

UçaZuğaşiBerepe...Artaşenuri
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
02-08-2011, 05:36 PM
(29-07-2011 10:47 PM)baysal Yazdı:  Düşünüyorum da canım Ülkemde diğer ülkelerden daha ucuz olan bir şey var mı diye (insan hayatından başka). Bilen varsa söylesin içimiz rahat etsin.

Sn. baysal ülkemizde, insan hayatının yanı sıra emeğin karşılığıda ucuz.

"kılıcımızdan kurtulmak yoktur;oklarımız size yetişir,atlarımız her attan ziyade koşar,kılıcımız indiği yere yıldırım gibi iner,akıllarımız dağlar gibi sağlamdır,sayımız ise kumlar kadar çoktur;bizden aman dileyen selamete erer,bizimle savaşa yeltenenler sonunda pişman olurlar"

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | TabancaTufek.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafifleştirilmiş Sürüm | RSS