Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P 08 Luger Parabellum Şarjörleri
Ne kadar incelesemde bu luger'e hiç ısınamadım elime alsam belki bazı düşünceleri değiştirir.

Alıntı

Şimdiye kadar hiç elinize bir Luger almadınız mı? Almadıysanız nasıl incelediniz Luger' i?

Alıntı

Luger P08 gibi gerçek bir efsaneyle geçti çocukluğum.
Neden bunun klonu yapılmaz anlamış değilim.

Şu an yenisi üretiliyor olsa ; fiyatı ne olursa olsun araba kredisine giriyor gibi borca girer alırım.
Ancak bu meblağı bir tarihi esere vermeyi tercih etmiyorum.

Bu arada bildiğim kadarıyla Karadeniz'de yerli üretim epeyce var ama onların yerli olduğunu hatırlayan veya anlayan kalmamış Smile

Alıntı

(11-11-2015, 11:09 AM)lupus demiş ki: Şimdiye kadar hiç elinize bir Luger almadınız mı? Almadıysanız nasıl incelediniz Luger' i?

Sn. lupus, görünüşü hoş etmiyor beni sadece. İncelemeden kasıt forumdan okuduklarım ile sınırlı.

Alıntı

(10-01-2016, 12:06 AM)rytek demiş ki:
(11-11-2015, 11:09 AM)lupus demiş ki: Şimdiye kadar hiç elinize bir Luger almadınız mı? Almadıysanız nasıl incelediniz Luger' i?

Sn. lupus, görünüşü hoş etmiyor beni sadece. İncelemeden kasıt forumdan okuduklarım ile sınırlı.

Sn.rytek ;

Yapmayın ne olur , Silah severleri bir yana bırakın hiç ilgisi olmayanlar bile Luger'i çok beğenir. Dünya üzerinde Luger'in hatırına koleksiyoner olan bir çok kişi var. Herkesin gözünde efsanedir , hele birde inceleseniz bir çok silah size oyuncak gibi gelir.

Saygılar

Alıntı

(10-01-2016, 12:23 AM)S@riyerli demiş ki:
(10-01-2016, 12:06 AM)rytek demiş ki:

Sn.rytek ;

Yapmayın ne olur , Silah severleri bir yana bırakın hiç ilgisi olmayanlar bile Luger'i çok beğenir. Dünya üzerinde Luger'in hatırına koleksiyoner olan bir çok kişi var. Herkesin gözünde efsanedir , hele birde inceleseniz bir çok silah size oyuncak gibi gelir.

Saygılar

Kusuruma bakmayın, elime alıp incelemeden üstünkörü birşey daha yazmayacağım. Rolleyes

Alıntı

Konuya şöyle bir giriş yapmak istiyorum. p04 Navy'e uygun olan hangisi acaba?
Smile

Alıntı

Sayın dozer,

Luger P04 nam-ı diğer Marine şarjörler öyle ha deyince bulunmaz. Önce 350~400 Avro'yu cebinize koyacaksınız sonra Alamanya yolları taştan deyip sefere çıkacaksınız.
Belki Berlin'de falan denk gelebilir.

Alternatif olarak seferden gelenlerin yolunu gözleyebilirsiniz ama onlar da 1000 Avro'nun altına bakmazlar bile.

Neyse kılıçları kuşanalım, ya kısmet diyelim bakalım Wink .

Alıntı

Luger'in tasarımcısının uzaylı olduğu doğru mu?

Alıntı

Evet, doğru.
Dünya da uzayda bir gezegen sonuçta. Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi