Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akdal Ghost, yeni üretim tabancalardaki değişim ve gelişmeler.
Vay be..Adamlar baya bildiğin üretmiş bu " Oyuncağı"... Ne diyelim..Keşke kuru sıkı olarak yapsalarmış,daha çok satardı..

Alıntı

Selamlar,ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkürler silahta giderilemeyecek bir problem yok ama güvenipte belime de takmam,ara revizyondan faydalanmıştım ama son revizyondan haberim olmadı,akdal firma sahipleri şuan cezaevindeler firmaya dair bir muhatap yok,mke'ye dava açmaya gelince biraz araştırayım sonuç alacağımı düşünürsem hiç çekinmem açarım
...gerçi silahı 500 tl'ye 10 taksitle almıştım ama neyse...

Alıntı

TR02-NG var bende. Şimdiye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. Sadece şarjörler değişti. 2.5 yılda yaklaşık 2000 mermi attım, silahtan kaynaklanan hiç sorun çıkarmadı. 19 defa mühimmat hatası ile karşılaştım. Tek üzüldüğüm nokta bu markanın böyle sahipsiz ortada kalması. Birileri tutuklanmış olabilir, haksızlığada uğramış olabilir ama mutlaka bir başka aile üyesinin bu işi bir başka şekilde devam ettirip, gerekirse firma adını değiştirip AKDAL kullanıcılarının sorunlarını gidermesi gerekirdi... AKDAL aile üyelerinin müşterilerine vefa borcu olduğunu düşünüyorum...

Alıntı

Harbiden sayfasına dahi uğrayan yok.

Alıntı

Hakikaten musterisiyle bu denli ilgilenen bir firmanin bu hale gelmesi icimi acitiyor.
Bence bu fabrikanin herhangi bir aile uyesi tarafindan tekrar aktif hale getirilmesi gerekiyor.
Fakat hepimizin bildigi gibi istekler dogrultusunda pek az sey gerceklesiyor ve bi da gerceklesmeyeceklerin arasinda bos bir dilek...

Saygilarimla...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi