Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akdal Ghost, yeni üretim tabancalardaki değişim ve gelişmeler.
Nedense firmaya kanım ısınmıştı. Yazık olmuş.

Alıntı

(09-02-2012, 08:16 PM)vefasiz demiş ki: Sn. dr.akdal'ın profilinde yer alan mail adresi drihsan34@yahoo.com 'dur. Umarım sorununuza çözüm bulursunuz.

Sn dr.akdal'ın maillerine bakacak durumda olduğunu sanmıyorum...

Alıntı

(09-02-2012, 06:35 PM)şahmurad demiş ki: Selamlar,bu revizyondan faydalanmak için üçyıldız silahı aradığımda kayıtlı telefonlarının kullanılmayan bir numara olduğunu öğrendim,netten araştırdığımda ise bir başka telefon numarası buldum,cevap veren yetkili firmanın kurusıkı silah bölümünü satın aldıklarını üçyıldız silah aş.'nin kapandığını söyledi.Bu durumda tr-2 modeli silahımı revizyon için göndereceğim bir muhatap yok sanırım hali hazırda silahımda besleme problemi var şarjör mandalı tutmadığından şarjör yuvasına tam oturmuyor ve silahım besleme yapmıyor,bilen forum üyemiz varsa acaba firmayla ilgili bir muhatap bulabilirmiyiz ?

Sn. şahmurad; silahınızda giderilmeyecek bir sıkıntı varsa veya silahı iade etmek istiyorsanız, MKE aleyhine tüketici mahkemelerine başvurabilirsiniz diye düşünüyorum.

TKHK 4. maddesi uyarınca.

Alıntı

Sn.şahmurad. bence de sn.Nutkey'in belirrtiği gibi Mkek aleyhine dava açın. Hem bu yöntem diğer kullanıcılara da bir nevi klavuz olacaktır.
Ayrıca son üretim serisinden olmayan modellerin, derdi bitmez tamiratıyla falan hiç uğraşmayın. Zaten uğraşanızda, eski serilerin namluları kendi üretimleri olduğu için, ilerde tamiratı münkün olmayan sorunlarla karşılaşmanız muhtemel...
Benim silahımda şu an hiç bir problem yok. Olsaydı hiç beklemeden dava açardım. Çünkü tüketicinin böyle sorunlar yaşamasında en büyük pay mkek ye ait. Hukukcu değilim, çok derin detaylarını bilmiyorum ama madem ki bu silahların tüketici ile buluşmasına izin verilip satışı yapıldı o zaman arkasında durması lazım. Böyle bir durumda sattığı bütün ürünlere iade hakkı tanıması lazım ya da en kötü ihtimalle kapatılan fabrikadan gerekli malzemeleri temin ederek (ya da etmesine bile gerek kalmadan) Mkek kendi fabrikalrından tamiratını yapması lazım, en azından garanti süresi dolmamış olanlar için...

Alıntı

(10-02-2012, 10:21 AM)cihan54 demiş ki: Böyle bir durumda sattığı bütün ürünlere iade hakkı tanıması lazım ya da en kötü ihtimalle kapatılan fabrikadan gerekli malzemeleri temin ederek (ya da etmesine bile gerek kalmadan) Mkek kendi fabrikalrından tamiratını yapması lazım, en azından garanti süresi dolmamış olanlar için...

Bundan bir veya iki yıl kadar önce, namlusu haşat olmuş ve fabrikası kapanmış olan bir ÜN_MAK Cobra' ya, hukuki işlemleri müteakiben Kırıkkale' deki fabrikada bir namlu yapılmıştı...Ancak ÜN_MAK ' ın KOSGEB projeleri kapsamında MKEK şemsiyesi altında faaliyet göstermiş bir fabrika olduğunu da unutmamak lazım...

Alıntı

Sayın Üstadım,Şu " Cobra" nedir,ne değildir ? Konusu açılmışken sormak istedimde.İnternette bir kez ilanına rastlamıştımda. Anladığım kadarıyla sabah erken kalkıpta icat edilmiş markalardan biri.

Alıntı

Çakma sw 5906 gibi birşeydi.Hatta forumda da yazıyor olması lazım birilerin 9 mm magnum diye satmaya çalıştığı bir silah.

Sn Melihağanın bu silahla alakalı bir yorumu da vardı.Yanılmıyorsam tarih olmuş silahlarımızdan.

Alıntı

(10-02-2012, 07:20 PM)madenci08 demiş ki: Çakma sw 5906 gibi birşeydi

Aynen öyle...

İnanılmaz kötü işçilikli, parçaları inanılmaz derece kalitesiz bir tabancaydı...

Alıntı

Hala üretimde görünüyorlar yada sayfayı kapamamışlar .
http://www.unmakkobra.8m.com/kobra_1.htm

Alıntı

Böyle bir internet sitesine sahip olan firmadan ne bekliyorsunuz...
İnsan 50 lira para verir kendi sunucuna taşınır.. Hadi bu rezalet tasarımı geçtim.
Ücretsiz sunucuya açmış adamlar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi