Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jericho 941 fs
İyi günlerde keyifle kullanın. Nice 50 atımlara sorunsuzca ulaşmanız dileğiyle.

Alıntı

Jericho 941 ' in FS ve FB modellerinde ilk zamanlarda iki ayrı irca yayı varken, ilerleyen zamanlarda SIG Sauer ' lerdeki üçlü burma yaya benzer ikili burma yay kullanılmaya başlanmıştır. Ancak son zamanlarda tekrar iki yaydan oluşan irca yayı sistemi kullanılmaya başlanmıştır.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=4476

(07-04-2010, 11:47 AM)lupus demiş ki: İcra yayı kılavuzu tam boy. İcra yayı, daha doğrusu yayları iç içe yerleşmiş, iki farklı çapta sarılmış iki adet yaydn oluşuyor. İcra yayı konusunda maalesef ilk Jericho FB modellerindeki sisteme dönmüşler. İlk gelen modeller haricinde daha sonra gelen Jericho FB ve FS modellerinde ikili sarmal şeklinde tek bir burma yay vardı. İcra yayı konusunda maalesef '' Şıracı, bozacı '' durumu olmuş...Sad

[Resim: 469747fa.jpg]

[Resim: 6101d376.jpg]

[Resim: 299f0ad4.jpg]

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=4381

(29-03-2010, 02:32 PM)high-66 demiş ki: [Resim: grnt158.jpg]

Alıntı

Sayin Blacksea iyidilekleriniz icin tesekkur ediyorum.
Sayin Lupus ustad ilgilendiginiz icin cok saolun. İnsallah birgün tanisip sohbet etmek dilegiyle .
Saygilar.

Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun. İyi günlerde kullanın. Gerçekten sevdiğim beğendiğim bir arkadaşımda olduğu için kullandığım bir silah

Alıntı

Sn.Alperen_k, namlu ucunun küt olması ve keskin hatlara sahip olması nedeniyle, görsel olarak hep beğendiğim bir tasarımdır. Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanmanız dileklerimle.

Alıntı

Sayın Alperen k hayırlı olsun Jericho 941 FS sahibi olarak güzel bir tercih yapmışsınız fiyatıda oldukca makul Bende 2000 Tl ye aldım.Ama benim silahımın yayı burma yay ve üst kızakta beyaz krom kaplama .Ben çok mennunum.Sayın kozluoğluna kabze yaptrıdım.Resimlerini çektim.En kısa zamanda paylaşacağım.İyi günlerde kullanın.

Alıntı

Sayin m.zmrt cok saolun.sayin Dogo tesekkur ederim.Allah daha iyilerini size nasip etsin. Sayin hedonist tesekkur ederim resimleri inceleyecegim.Saygilar

Alıntı

Sayın Alperen hayırlı uğurlu olması temennilerimle, keyif almanızı diliyorum.

Alıntı

Silahınız hayırlı olsun.

İyi günler.

Alıntı

Hayırlı olsun. İyi günlerde keyifle kullanmanız dileğiyle...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi