Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çakı nasıl taşınır?
Sn.septia, güvenliklerde tabii ki sorun çıkıyor ama ava giden birisine büyük bir av bıçağı da olsa kimse ses çıkarmaz sanıyorum.Ancak bazı modellerin bulundurulması da yasak.Şöyle söyleyebiliriz : yurdumuzdaki internet alışveriş sitelerinde fatura ile satılan bütün modeller 6136'ya uygundur.Ancak bu durum, o keskilerle her yere gidebileceğimiz anlamına gelmez.Burada sözü edilen keskiler günlük kullanım keskileri.Gerçi Sn.1905sss kolleksiyonundaki keskileri örnek olarak fotoğraflamış.EDC olarak Cold Steel Talwarın kullanılması ben dahil bir çok keskiseverin yüreğini yakar Smile
Konu başlığına dikkat ederseniz, çakı taşıma alternatifleri ile ilgili hazırlanmış.6136 sayılı kanunla ilgili, forumun hukuk bölümünde araştırma yapmanızı öneririm.Saygılarımla...

Alıntı

Güzel bir araştırma olmuş...Teşekkürler.

Alıntı

Sn.1905sss,Emeğinize sağlık çok faydalı bir paylaşım. Forumda sizin paylaşımlarınızı özenle beğenerek inceleyip takip ediyorum ve tecrübelerinizi biz forum üyeleriyle paylaştığınıza çok memnun olduğumu belirtmek istiyorum tekrar tekrar teşekkürler.

Alıntı

Çok güzel bir çalışma bende küçük bir çakı taşınması fikrini sonuna kadar destekliyorum, özellikle acil bir durumda cam kırmak yada emniyet kemeri kesmek gibi işler için üzerinizide herzaman bir çakı olucak.

Alıntı

Gayet güzel bilgiler, çakı cepten çıkarken nasıl oluyor'da böyle hızlı açılır diye videolarda hayret içinde kalıyordum, konu açıklık getirmiş oldu, Teşekkürler.

Alıntı

Değerli bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler. Elinize sağlık.

Alıntı

Sn. üyeler hem biraz hareket gelsin, hem bir ölü dirilteyim Tongue Ben bıçağımı bu şekilde taşıyorum.

[Resim: 20170110_112921.jpg]

Fransa'da bir sorun yaşamadım henüz. Jandarma karakoluna varasıya bu şekilde rahatça girdim Smile Ama Türkiye'de ne siz sorun ne ben söyleyeyim.

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
heisenberg, tekoglu, alone61, Fruktoz23, sem, şekerlioğlu
Yapmak istediğim;

[Resim: DSC_1574.jpg]

Üşenip yaptığım;

[Resim: 20170414_002816.jpg]

upload images

[Resim: 20170414_002822.jpg]

[Resim: 20170414_002832.jpg]

Alıntı
15 üye teşekkür etti:
Yasin06, Karagoz, ilksurfer, demirci57, Gravis_Pro, Fruktoz23, sem, Kimble, tirendaz, heisenberg, blacksea, tsuba, mckn, şekerlioğlu, bozkurtcml
Ben de bozkurtcml gibi taşıyanlardanım.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
tekoglu, bozkurtcml

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi