Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah Boyama
Sn. üyeler

Bir yakınımda hem ruger hemde cz 75 var. Her ikisindede 5'er şarjör var. Şarjörler karışık. Hem siaysh hem kromaj.

Birbrine benziyor ve karışıyormuş.

Dedim ki birini siyah diğerini kromaj boya . Ama boyalardan anlamadığım için tavsiye rica ediyorum. Galiba sprey boya olur. Kromaj rengi var mı onu bilmiyorum.

Yada üzerilerine çıkartma yada şablonla isim yaz dedim ama oda nasıl yazılır hiç bilmiyorum. .

Saygılar.

Alıntı

(18-09-2019, 03:07 AM)musti267 demiş ki: Bir yakınımda hem ruger hemde cz 75 var.  Her ikisindede 5'er şarjör var. Şarjörler karışık. Hem siyah hem kromaj.
Birbrine benziyor ve karışıyormuş.
Dedim ki birini siyah diğerini kromaj boya .  Ama boyalardan anlamadığım için tavsiye rica ediyorum. Galiba sprey boya olur. Kromaj rengi var mı onu bilmiyorum.
Yada üzerilerine çıkartma yada şablonla isim yaz dedim ama oda nasıl yazılır hiç bilmiyorum. .

Şarjörleri boyatmayın. Bazı silahlarda hassas ve sıkı şekilde şarjör tünelinden geçiyor olabilir, Sıkıştırabilir, ya da en azından sök-tak boyayı çizebilir. Örneğin P210 şarjörünü boyayabilirsiniz ama .38 Super Colt 1911 şarjörü sıkı geçme yerine oturuyor.

Şarjör tabanlarına belirleyici işaret veya renk koyabilir. En akıllıcası budur.

Bazı modeller için farklı renkli şarjör tabanları oluyor ama bu genelde çok satan Glock gibi modellerin en çok satan şarjörleri için oluyor. Bazen de şarjör tamponlarıyla ayrım yapabilir. Örneğin bizde 1911 şarjörleri için tampon var, bunun CZ için de üretilmiş modelleri olabilir. CZ'leri tamponlar, diğerleri standart kalır. 

https://tac87.com/urun/kaucuk-sarjor-tam...5158986642

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
tirendaz, mimaslan
İlk okuduğumda aklıma şuna benzer bir çözüm geldi :
https://www.amazon.com/GunSkins-Pistol-C...B01CIV662Y
Saygılarımla

Alıntı

Sn. mrtcnbz099 Ruhsat yenilemesi yapıp silahınızı meneviş yaptırdınız mı? Yaptırdıysanız resim paylaşır mısınız? Saygılar.

Alıntı

Sn. waltherslv ruhsat yenilemesini yaptım fakat malum pandemiden dolayı daha yaptıramadım. İnşallah önümüzdeki aylarda resimlerini paylaşabilirim.

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi