Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah Boyama
Arkadaşlar yakın bir zamanda Ankara Tandoğanda Silahşör isimli dükkanda çok farklı renklerde şu anki mevcut kaplama ve boyamalardan çok daha kaliteli ve renk yelpazesi sınırı olmayan işler çıkmaya başlıyacak. Türkiye nin NASA daki gruru Kimya profesörü ve hocamızla birlikte çok güzel bir proje geliştirdiler. Örnek boyanan silahlar okadar muhteşemki Anlatamam ve neredeyse tüm çarpma,düşme,çizilme testlerini geçtiler. Meşhur Sig Blue nun aynı rengi inanın aynı kalitede yapıldı.Bir Kırıkkale Bakır rengine Boyandı Muhteşem bir görünüm. Ve dahası var. Bir Glock 32 Komple Digital Camo ya boyandı Sonuç inanılmaz. Bu boya Tıpkı Tenifer gibi Sır. Geliştiren firma ise Kimetsan.. Testler fabrikada devam ettiği için ilgilisi Bünyamin bey şu an Fotoğraf koyamıyor ama Küçük bir dükkan sahibinin böylesi büyük bir projeye girişmesi ve oldukça iyi sonuçlar alması takdire şayan doğrusu. Benki boya düşmanı biri olarak Bakır renkli Kırıkkaleyi görünce Glock 17 mi Bu renge boyatma fikri bir hayli tahrik ediyor beni.

Alıntı

Sn green-07 benim BHP yi gönderecek olursak yardımcı olabilir misiniz?Sig Blue gibi olsun istiyorum.

Alıntı

Aliminyum konusunda ne denli başarılı olabilecekler?

Alıntı

Sayın green-7;
sabırsızlıkla resimleri bekliyorum.
Saygılarımla.

Alıntı

Görselleri de sabırsızlıkla bekliyoruz.Saygılar..

Alıntı

Sn green-7 tesadüfen bir ortak arkadaşımız vasıtası ile Bünyamin Bey ile görüştüm ve bana böyle bir projenin olmadığını ve sadece düşünme aşamasında olduğunu,halen test etme imkanı bulamadıklarını ifade etti.Yani herhangi bir yenilik yok.
Teşekkürler...

Alıntı

Titanium Rainbow Finish gibi bir boya olursa bence çok tutulabilir. Hatta sırf bu yüzden bir Tisaş 1911 SS alınıp uygulanabilir.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...ght=finish
Titanium Rainbow Finish örnekleri.

Alıntı

Sn 308win Bünyamin bey'le Kimetsan'a numuneleri birlikte verdik. Ayrıca daha sonra bir dostun kırkkalesini ayrıca bizzat fabrikaya birlikte verdik. ve boyamanın başında bizzat bulunduk.Bünyamin beyin böyle bir proje yok demesinin muhtemelen haklı sebebleri vardır diye düşünüyorum ve çok da dillendirmiyorum şu andan sonra taki kendisi açıklayana dek.

Alıntı

(31-05-2011, 03:01 PM)green-07 demiş ki: Sn 308win Bünyamin bey'le Kimetsan'a numuneleri birlikte verdik. Ayrıca daha sonra bir dostun kırkkalesini ayrıca bizzat fabrikaya birlikte verdik. ve boyamanın başında bizzat bulunduk.Bünyamin beyin böyle bir proje yok demesinin muhtemelen haklı sebebleri vardır diye düşünüyorum ve çok da dillendirmiyorum şu andan sonra taki kendisi açıklayana dek.

Bekliyoruz ozaman...

Alıntı

Sn. üyeler konu ile ilgili bir gelişme yokmu henüz.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi